Formularz zgłoszeniowy dla ARTYSTÓW i MANAGERÓW artystów ubiegających się o wsparcie w programie "Zagraj to!"
Drogi Wnioskodawco!

Dziękujemy za zainteresowanie programem wsparcia „Zagraj to!”, którego organizatorem jest Instytut Adama Mickiewicza, w ramach Projektu Don’t Panic! We’re from Poland. Niniejszy formularz zgłoszeniowy jest jednym z kluczowych elementów procesu oceny wniosków. Oprócz formularza w wersji elektronicznej, na wniosek składają się również załączniki, które należy przesłać drogą mailową: kosztorys wstępny, skrócona wersja formularza w wersji angielskiej oraz pełnomocnictwo (w przypadku wnioskodawców nieprowadzących działalności gospodarczej). Wzory załączników oraz informacje na temat formy ich doręczenia znajdują się w regulaminie konkursu opublikowanym na stronie iam.pl.

JAK OCENIAMY ODPOWIEDZI?
Nie wszystkie pytania zawarte w formularzu podlegają ocenie. Część z nich (np. informacje o reprezentowanym gatunku muzycznym) ma charakter statystyczny bądź informacyjny. Szczególną uwagę prosimy poświęcić sekcji przeznaczonej na opis projektu (sekcja 7) oraz sekcji dotyczącej rozwoju kariery na rynkach zagranicznych (sekcja 8), gdyż części te będą stanowiły podstawę do merytorycznej oceny wniosku. Więcej informacji o punktacji znajduje się w regulaminie konkursu na stronie iam.pl

JAK WYPEŁNIĆ FORMULARZ?
Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego, prosimy o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz zapoznanie się z treścią formularza dostępną w formacie PDF na stronie iam.pl. Rekomendujemy wcześniejsze przygotowanie kosztorysu wstępnego, gdyż formularz zgłoszeniowy zawiera pytania dotyczące kosztów projektu. Formularz on-line można wypełnić tylko raz, "za jednym podejściem”! Średni czas potrzebny na jego wypełnienie to 2h. Prosimy o bardzo dokładne czytanie pytań oraz instrukcji. W przypadku trudności przy jakimkolwiek pytaniu lub w razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: dpwfp@iam.pl.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy