Konferencja "Kozia Szkoła" 6-7.12.2019 r. Rzgów
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Wielkość hodowli (sztuk matek) *
Your answer
Rezerwacja noclegu w pokoju dwuosobowym (dodatkowy koszt: 100 zł) *
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Trouw Nutrition Polska sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), przy ul. Chrzanowskiej 21/25, jako administratora danych osobowych, w celu organizacji konferencji "Kozia Szkoła". Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, dostępną w Polityce prywatności, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie. *
Required
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Trouw Nutrition Polska sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825) przy ul. Chrzanowskiej 21/25, w celu zachowania moich danych w bazie potencjalnych kontrahentów na potrzeby inicjowania kontaktu.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Trouw Nutrition Polska sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), przy ul. Chrzanowskiej 21/25, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.
Chcę być informowany/a e-mailowo o promocjach i ofertach specjalnych Trouw Nutrition Polska sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), przy ul. Chrzanowskiej 21/25, jako administratora danych osobowych i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Trouw Nutrition Polska sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.
Chcę być informowany/a telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych Trouw Nutrition Polska sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), przy ul. Chrzanowskiej 21/25, jako administratora danych osobowych i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Trouw Nutrition Polska sp. z o.o. na wyżej podany numer telefonu. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.
Zapoznałem/zapoznałam się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych, w tym z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Jestem świadom/świadoma tego, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie. *
Required
RODO
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Trouw Nutrition Polska sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), przy ul. Chrzanowskiej 21/25. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji konferencji, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności : http://trouw.pl/polityka-prywatnosci/. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji konferencji, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem pod adresem: rodo@trouwnutrition.com.
DANE DO FAKTURY - proszę wypełnić tylko w przypadku gdy jest potrzebna faktura VAT. W innym przypadku zostanie wystawiony paragon.
Imię i nazwisko/nazwa
Your answer
Adres
Your answer
NIP
Your answer
Podmiot
Warunki uczestnictwa
Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest wysłanie ankiety i opłacenie w ciągu 3 dni faktury przesłanej na wskazanego przez Państwa maila.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy