Registracijos į mokymus forma 
Kviečiu registruotis į profesorės U. Nėniškytės mokymus

prof. U. Neniškytė biochemijos mokslų daktaro laipsnį įgijo Kembridžo universitete (UK), vėliau stažavosi Europos molekulinės biologijos laboratorijos Epigenetikos ir neurobiologijos skyriuje (Italija).  Nuo 2016 m. dirba Vilniaus universitete, kur įkūrė molekulinės neurobiologijos laboratoriją. U. Neniškytė taip pat daug laiko skiria neuromokslinių žinių sklaidai nespecialistų auditorijose.

Tema:
Sprendimų priėmimo neuromokslas. Apie tai, kokios smegenų dalys dalyvauja sprendimų priėmime, koks vaidmuo priimant sprendimus tenka mūsų racionaliajai ir emocinei pusei, kur galime paslysti, padarę vadinamųjų mąstymo klaidų.

Temos aprašymas. Sprendimų priėmimas kai kurių evoliucinių neurobiologų yra laikomas kertine mūsų smegenų funkcija, lėmusia, kad mūsų smegenys išsivystė iki itin sudėtingo lygmens. Priimdami sprendimus remiamės savo racionaliomis įžvalgomis, ankstesnių sprendimų patirtimi ir emociniu situacijos vertinimu. Absoliučią daugumą kasdienių sprendimų priimame nesąmoningai, instinktyviai ir refleksiškai. Visgi sudėtingoms problemoms išspręsti prireikia sąmoningo analitinio vertinimo. Koks sąmonės ir pasąmonės santykis mums priimant sprendimus ir ar visuomet žinome, dėl kokių priežasčių pasirinkome vienokius ar kitokius sprendimus? Seminare aptarsime smegenų procesus mums priimant sprendimus, situacijų stereotipizavimo galią ir pavojus bei tipines situacijas, kuriose apgaulingai pasitikime savo racionalumu.


Mokymų data ir laikas, vieta:
2024-04-19, 17 -18 val. 
Trukmė 1 val. (40 val. paskaita, 20 min. diskusija.)
Mokymai vyks nuotoliniu būdu

Galutinė mokymų kaina bus patikslinta pasibaigus registracijai,  kai bus žinomas dalyvių skaičius.
Bus išduodami mokymų pažymėjimai.

Registracija vykdoma iki 2024-04-03

Žvaigždute (*) pažymėti laukai yra privalomi. 
Email *
Vardas, pavardė *
El. paštas
*
Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo:
Lietuvos mediatorių rūmams duodu sutikimą tvarkyti mano asmens duomenis renginio organizavimo tikslais.
Sutikimas gali būti bet kada atšauktas pateikus raštišką prašymą el paštu info@lmr.lt. 
*
Sutikimas būti filmuojamam ir fotografuojamam:
Pažymėdamas (-a) šį langelį, duodu aiškų sutikimą, kad Lietuvos mediatorių rūmai renginio metu galiu būti filmuojamas ir fotografuojamas renginio sklaidos tikslais.
Po konferencijos vaizdo įrašas bus patalpintas LMR "Youtube" kanale. Renginio nuotraukos bus skelbiamos socialiniuose tinkluose.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy