Little League Softball 2019 přihláška DOBROVOLNÍKA
Tento formulář slouží k přihlášení dobrovolníků do projektu Little League v soutěžním ročníku 2018 - 2019 do soutěží U9 mix, U11 mix, U13 žáci, Major, Junior, Senior.

Dobrovolník musí být starší 18-ti let a vyplní přihlášku samostatně nebo může být zastoupen osobou, která je k tomuto právně způsobilá.

Zavedení kreditového systému pro dobrovolníky. Platný od 1. 11. 2018.
Dobrovolníci budou odměňováni pomocí kreditů LL. Každý kredit LL má hodnotu 100 Kč a je možné ho uplatnit v následujícím ročníku Little League jako slevu na startovném. Kredity je možné libovolně převádět na jiné dobrovolníky nebo rodiče, kteří tak mohou získat slevu na startovném pro své děti. Kredity není možné si nechat vyplatit. Přidělování kreditů má na starosti po každém hracím dni sekretář soutěže, který provede docházku z každého hracího dne soutěže. Po posledním hracím dni předá sekretář soutěže přehled přidělených kreditů zástupci ČSA, který je pověřen vedením Little League. Kredity jsou vedeny elektronicky a jejich evidenci má na starosti zástupce ČSA pro Little League, který také vyřizuje písemné žádosti o převedení kreditů. Dobrovolník (mimo sekretáře soutěže) dostává 2 kredity za aktivní účast na každém turnaji. Za účast alespoň na ½ hracího dne získá dobrovolník 1 kredit.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service