ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA k účasti a příspěvku na 16. specializovanou konferenci stavebněhistorického průzkumu HRADY A TVRZE V ŠIRŠÍCH SOUVISLOSTECH
místo konání: Kroměříž, Arcibiskupský zámek, 20.–23. června 2017

konferenci pořádá:
Sdružení pro stavebněhistorický průzkum a Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Kroměříži

aktuální informace: www.svornik.cz | www.npu.cz
(program konference najdete na webové stránce: www.npu.cz/cs/uop-kromeriz/akce/21625-specializovana-konference-stavebnehistorickeho-pruzkumu-hrady-a-tvrze-v-sirsich-souvislostech )

Email address
Příjmení:
Your answer
Jméno:
Your answer
Tituly:
Your answer
Zaměstnavatel/škola (uveďte název a adresu):
Your answer
Telefonní číslo (nejlépe mobilní, ve tvaru 111222333 je použito jako variabilní symbol při platbě konferenčního poplatku):
Your answer
Účast na konferenci:
Konference se koná ve dnech 20.–23. června 2017 (úterý – pátek). Součástí programu je i jednodenní exkurze (v pátek 23. června), která bude zajišťována autobusovou dopravou, která je hrazena z konferenčního poplatku. V případě vlastní dopravy zůstává výše konferenčního poplatku beze změny.
Required
ÚHRADA KONFERENČNÍHO POPLATKU:
Konferenční poplatek: 1700 Kč. Zlevněný poplatek pro studenty: 850 Kč. Jednodenní účast: 700 Kč. Členové Sdružení pro SHP a přednášející mají jednorázovou slevu 200 Kč (platí i z jednodenní účasti, slevy se nesčítají). Poplatek zahrnuje účast na konferenci, konferenční materiály, občerstvení, poplatky během exkurze. Poplatek nezahrnuje ubytování, stravování a dopravu na konferenci.

Poplatek uhraďte na ÚČET Sdružení pro stavebněhistorický průzkum číslo: 170406329/0800 (Česká spořitelna, a.s.),
VARIABILNÍ SYMBOL (VS) = telefonní číslo (nejlépe mobilní) shodné s výše uvedeným kontaktem,
DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE UVEĎTE SVÉ PŘÍJMENÍ A JMÉNO

Potvrzení o úhradě konferenčního poplatku:
Potvrzuji, že konferenční poplatek bude uhrazen v požadované výši na účet Sdružení pro stavebněhistorický průzkum (170406329/0800 u České spořitelny, a.s.) nejpozději do 3 pracovních dnů po vyplnění závazné přihlášky.
Required
Výše poplatku:
Prosíme, uveďte částku (včetně slev, viz informace výše), kterou zašlete na účet Sdružení pro stavebněhistorický průzkum.
Your answer
Datum platby:
Prosíme, uveďte datum, ve kterém byla/bude platba zaslána na účet Sdružení pro stavebněhistorický průzkum. Platbu proveďte co nejdříve, kapacita konference je omezená.
MM
/
DD
/
YYYY
PŘIHLÁŠKA PŘÍSPĚVKU NA KONFERENCI:
Požadovány a preferovány jsou shrnující, syntetizující a srovnávací příspěvky nebo příspěvky věnované jednotlivým lokalitám, ovšem s přesahem do obecné roviny. Maximální délka referátu je 15+5 minut (15 minut referát, 5 minut diskuse). V odůvodněných případech obsáhlejších přehledových příspěvků lze s organizátory konference předjednat prodloužení časového prostoru.

Z konference bude vydán sborník Svorník, který je zařazen na Seznam recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v České republice.

K dispozici bude notebook, dataprojektor, zvláštní požadavky je nutno oznámit předem.

Přihlášku referátu s krátkou anotací vystihující podstatu příspěvku nutno zaslat do 30. dubna 2017 na e-mail: vrla.radim@npu.cz (po termínu lze zaslat přihlášku po individuální domluvě)

Bez anotace nebude referát přijat.

Název příspěvku:
Pokud nebudete přednášet, uveďte ŽÁDNÝ.
Your answer
Jméno spoluautora:
Your answer
Anotace příspěvku:
Na konferenci budu prezentovat:
Kontrola e-mailové adresy:
Required
Děkujeme za vyplnění přihlášky.
Případné dotazy nám napište, v ideálním případě přihlášku ODEŠLETE. Děkujeme a na Vaši účast se těší organizátoři konference. Koordinace přihlášek: Mgr. Petra Zelinková, NPÚ ÚOP v Kroměříži, zelinkova.petra@npu.cz, +420 775 442 269
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms