Форма реєстрації на семінар-тренінг «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дизайну досліджень і якісний аналіз даних»
Молоді дослідники та аналітики, що працюють в українських науково-дослідних інститутах та аналітичних центрах, запрошуються до участі у семінарі «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дизайну досліджень та аналіз якісних даних», який відбудеться у Києві 12 та 13 березня 2019 року. Семінар організований в рамках проекту "Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації".

Під час семінару учасники сфокусуються на розробці власного дизайну досліджень та ролі якісних методів у дослідженні. Під час першої частини семінару учасники дізнаються, як накреслити добре продуману дослідницьку пропозицію та розглянути наступні питання серед інших: Що таке головоломка дослідження? Як визначити своє дослідження? Яку роль відіграє теорія і які методи дозволять мені правильно відповісти на моє дослідницьке питання? Як написати реферат?

Під час другої частини, якісною методикою буде підготовка. Учасники вивчатимуть різні види якісних методів збору даних, обговорюватимуть професійні наукові стандарти і будуть ознайомлені зі специфічними методами аналізу даних та використання цифрових інструментів у процесі аналізу.

Робочі мови: українська та англійська. Заявки приймаються до 28 лютого 2019 року у цій формі.

Проект “Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації” (PAIC) спрямований на підвищення професійного досвіду серед українських аналітичних центрів, створення синергії між німецькими та українськими аналітичними центрами та передача знань про події в Україні до Німеччини. PAIC проводиться в тісній співпраці з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та ініціативи з розвитку дослідницьких центрів та досліджень, Think Twice UA, та люб'язно підтримується Федеральним міністерством закордонних справ.

У разі виникнення питань: Андрій Сухарина (andrii.sukharyna@dif.org.ua), або Мона Ріхтер (mona.richter@iep-berlin.de).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище *
Ім`я *
Вік *
Населений пункт *
Назва аналітичного центру *
Посада в організації *
Тривалість роботи в сфері аналітики *
Сайт та інші контактні дані організації *
Вкажіть сферу Вашої аналітичної діяльності *
(економіка, внутрішня політика, зовнішня політика, соціальна сфера тощо)
Вкажіть Ваші аналітичні матеріали та при можливості посилання на них в інтернеті *
Попередня назва аналітичного матеріалу, над яким Ви працюєте саме зараз, та який Ви хочете закінчити під час тренінгового курсу *
Коротко опишіть дослідницьку пропозицію із формулюванням теми майбутнього матеріалу, проблеми, актуальності та основних методів, якими плануєте послуговуватися. Дослідницька пропозиція не повинна перевищувати 500 слів.
З якими труднощами (методологія, структура, процес написання, збір інформації, комунікація та презентація) Ви зіткнулися у процесі аналітичної роботи, та які знання і навички в рамках семінару можуть Вам допомогти їх подолати?
до 300 слів
Вкажіть, чи був у Вас та Вашої організації досвід співпраці з німецьким аналітичним центром чи організацією *
Аргументуйте, чому Вас зацікавила участь в семінарі, які моменти Вас особливо цікавлять та чому *
до 200 слів
Поясніть, як Ви можете використати здобуті знання та навички в роботі Вашого аналітичного центру *
до 200 слів
Чи був у Вас досвід участі у подібних семінарах? Якщо так, то вкажіть в яких *
(максимум три)
Який Ваш рівень знання англійської мови? *
З яких джерел Ви дізнались про семінар? *
Контактний номер телефону *
Електронна адреса *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Фонд "Демократические Инициативы". Report Abuse