PIETEIKUMA ANKETA EKSPERTIEM

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Jūs piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2021"!

Akcijas laikā Eiropas Savienības (ES) institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, nevalstiskā sektora pārstāvji un citi Eiropas lietu eksperti tiekas ar jauniešiem, lai dalītos savā darba pieredzē un zināšanās par Eiropas Savienības aktualitātēm. Akcijas mērķis ir sniegt jauniešiem unikālu iespēju pārrunāt ES tematus ar cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādām ES politikas jomām un aktuālajiem notikumiem.

Akcija "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2021" norisinās no 12. aprīļa līdz 14. maijam, īpašu uzsvaru liekot uz Demokrātijas nedēļu no 4. līdz 8. maijam.

Kā Eiropas lietu eksperts akcijā var iesaistīties ikviens, kurš savā ikdienā saskaras ar Eiropas Savienības tematiku, strādājot Eiropas Savienības institūcijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, nevalstiskajā sektorā vai uzņēmējdarbībā. Eksperta pieredze ES lietās var būt ne tikai politisko jautājumu ziņā, bet arī savā konkrētajā darba jomā pārstāvot Latvijas intereses Eiropas Savienībā, tai skaitā sadarbojoties ar citu ES valstu partneriem un īstenojot ES finansētus projektus.

Eiropas lietu eksperti akcijai var pieteikties no 12. aprīļa, aizpildot šo tiešsaistes anketu. Anketā eksperti ir aicināti norādīt kontaktinformāciju par sevi, norādīt nosacījumus saziņai ar skolu, un atbildēt uz akcijas publicitātes jautājumiem.

Visas pieteiktās skolas ir redzamas šajā pieteikuma veidlapā, līdz ko skola ir aizpildījusi pieteikuma veidlapu.

Plašāka informācija par pieteikšanos pieejama akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2021” mājas lapas www.esmaja.lv/atpakal_uz_skolu sadaļā Ekspertiem

Papildjautājumu gadījumā, lūdzu, rakstīt uz aus@klubsmaja.lv (Raivis Gunārs Tauriņš, Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2021" koordinators, jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”)

Akciju „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2021” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. PAMATINFORMĀCIJA
Vārds, uzvārds *
E-pasta adrese *
E-pasts tiks izmantots kā primārais saziņas veids. Lūdzu, pārliecinieties, ka e-pasta adrese ir uzrakstīta bez kļūdām!
Telefona numurs *
Vēlams norādīt mobilā telefona numuru vai fiksēto numuru, uz kuru zvanot Jūs ir iespējams sasniegt.
Institūcija, iestāde, nevalstiskā organizācijā vai uzņēmums, kuru pārstāvat. *
Amats *
TIKŠANĀS AR JAUNIEŠIEM
2021. gadā piedāvājam trīs variantus tikšanās norisei:
A) Tikties ar jauniešiem no sarakstā esošās izglītības iestādes (ar jau konkrētu skolai vēlamo tikšanās norises datumu);
B) Tikties ar jauniešiem no sarakstā esošās izglītības iestādes, bet Jums pieejamā datumā ( * ar zvaigznīti atzīmētās skolas ir gatavas tikšanos organizēt arī citā abpusēji ērtā datumā, laika periodā līdz 4. decembrim)
C) Tikties ar jauniešiem no jebkuras citas Latvijas skolas pēc Jūsu izvēles un Jums ērtā laikā (piemēram, Jūsu dzimtās skolas, vai skolas, kas ir tuvāk Jūsu darba vietai)
VARIANTS A: Skola no saraksta
Ja vēlaties tikties ar jauniešiem no kādas no izglītības iestādēm, kuras ir pieteiktas akcijai, atzīmējiet no šī saraksta skolu, ņemot vērā tikšanās norises veidu, skolas atrašanās vietu, jauniešu vecuma grupu un skolas norādīto vēlamo vizītes datumu. Saraksts mainās, atbilstoši citu ekspertu izdarītajai izvēlei! (Ja tikšanos ar kādu no sarakstā redzamajām ar zvaigznīti atzīmētajām skolām vēlaties rīkot citos, Jums vēlamos datumus, lūdzu, šeit izvēlieties skolu, bet Jums vēlamos datumus norādiet "Variants B" jautājumā)
Clear selection
VARIANTS B: Cits datums skolai no saraksta
Ja ar A varianta sarakstā esošās skolas jauniešiem nevarat tikties viņiem vēlamajā datumā, lūdzu, šeit ierakstiet Jums vēlamos datumus vai Jums ērtākās nedēļas dienas, kuras varam skolai piedāvāt kā alternatīvu tikšanās norises laiku JA A VARIANTA SKOLU VARAT APCIEMOT VIŅIEM VĒLAMAJĀ DATUMĀ, ŠO JAUTĀJUMU IZLAIDIET!
VARIANTS C: Jūsu izvēlēta skola
Ierakstiet IZGLĪTĪBAS IESTĀDI, ar kuras jauniešiem Jūs vēlētos tikties un VIZĪTES VĒLAMOS DATUMUS (akcija "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2021” norisinās no 12.aprīļa līdz 14.maijam). Varat tikties ar jauniešiem no savas absolvētās skolas vai skolas, kurā mācās Jūsu bērni. Tā var būt arī jebkura cita Latvijas skola, piemēram, skola, kas ir tuvāk Jūsu darba vietai.
Vai Jums ir nepieciešama starpniecība saziņā ar skolu? *
Atzīmējot "Jā", saziņu starp Jums un skolu tikšanās plānošanas laikā veiks akcijas koordinators. Atzīmējot "Nē", A un B varianta gadījumā Jums tiks nosūtīti skolas kontakti tiešai saziņai, C varianta gadījumā tiks uzskatīts, ka Jums ar norādīto skolu ir personīgi kontakti.
TIKŠANĀS PUBLICITĀTE
Jūsu tikšanās publicitāte *
Lūdzu, norādiet, vai piekrītat, ka informācija par Jūsu tikšanos ar jauniešiem var tikt publicēta (informācija nosūtīta masu medijiem un/vai publicēta sociālajos medijos). NB! Ļoti aicinām Jūs piekrist savas tikšanās publicitātei, jo akcijas mērķis ir veicināt jauniešu informētību par ES jautājumiem un Latvijas pārstāvjiem, kas strādā ar ES jautājumiem institūcijās, valsts un pašvaldības iestādēs vai nevalstiskajā un privātajā sektorā.
Jūsu dzimtā skola *
Lūdzu, norādiet savu dzimto skolu (vidusskolu un/vai augstskolu)! Ja piekritāt vizītes publicitātei, šī informācija var tikt izmantota, lai atainotu ekspertu dzimto skolu pārklājumu Latvijā. Ja publicitātei nepiekritāt, tad sniegtā informācija netiks publiskota. NB! Akcijas ietvaros Jums nav obligāti jātiekas ar jauniešiem no savas dzimtās skolas un šeit norādītā izglītības iestāde var arī nebūt tā, ar kuras jauniešiem šogad tiekaties.
Citāts par skolu
NOSLĒGUMA JAUTĀJUMI
Vēlamais saziņas laiks
Lūdzu, norādiet Jums ērtāko laiku, kad ar Jums iespējams sazināties telefoniski. (kā primārais saziņas veids tiks izmantots e-pasts, bet akcijas koordinatori var Jums zvanīt steidzamu jautājumu gadījumā)
Papildinformācija
Ja nepieciešams, varat norādīt jebkādu citu papildu informāciju, kas varētu būt būtiska tikšanās sagatavošanā!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Vlads Komarockis photography. Report Abuse