«Вихід на ринки ЄС: дотаційні, інвестиційні та інкубаційні програми для МСП»
До участі запрошуються власники, керівники та працівники існуючих бізнес-структур України, відкриті до нового формату розвитку свого бізнесу, представники новостворених Агенції регіонального та місцевого розвитку, фахівці в сферах фінансового, проектного та управлінського консалтингу для МСП

Тривалість стажування: 3 дні (7-9 березня 2019 року), м. Краків (Польща)
Ваше прізвище та імя *
Дата народження
Місто
Контактний телефон/viber *
Контактний e-mail *
Назва компанії, яку представляєте/посада
Вас цікавить: *
Required
Наявність документів для виїзду закордон
Clear selection
Ви вегетаріанець/ка?
Clear selection
Звідки ви дізналися про проект
Clear selection
Просимо перед надсиланням заповненої анкети ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження з усіма прописаними нижче пунктами.
1. Для участі у стажуванні необхідно надіслати скановану копію першої сторінки закордонного паспорту на електронну адресу poland.bw@gmail.com.

2. Надсилання заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов'язується здійснити оплату за участь в проекті після завершення реєстрації учасників у встановлені організаторами терміни.
Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників стажування.

3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь в стажуванні у вказаний термін, є можливість перенесення участі на інший термін. Відсутність під час навчання без поважної причини, або без зазначення даних іншої особи означає, що сплачені кошти поверненню не підлягають.

4. Організатори залишають за собою право скасувати чи перенести навчання через не сформування навчальної групи, або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок клієнта в повному обсязі, або – якщо клієнт погодиться – йому буде запропонований інший термін участі в проекті.

5. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти або в телефонному режимі.

6. Вартість участі 1500,00 грн та 400,00 Євро включає в себе: проживання в двомісних номерах з 6.03.19 по 9.03.19, готель 4*, дворазове харчування (сніданки та обіди), навчальну програму, роздатковий матеріал, сертифікат про проходження стажування, екскурсійну програму.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy