Buildeři - Otevřený Nábor 
Tento formulář Vám může otevřít brány do řad SG. Stačí ho vyplnit a na základě Vašich odpovědí můžete postoupit k pohovoru. Co jiného bychom měli dodat, přejeme hodně štěstí a prosíme o více obsáhlé odpovědi, než-li jednoslovné. Zdali jste postoupili, tak se dozvíte v možném e-mailu, který Vám přijde. Emaily se rozesílají přibližně 2-4x do roka, tak prosíme o strpení. Pokud ale email nepřijde do čtyř měsíců, pravděpodobně jste nepostoupili.

Podmínky pro vykonávání pozice BUILDER:
- věk 15 let nebo více
- komunikační dovednosti
- stavět kvalitní a komplexní stavby (viz domy na hlavním lobby - orientační kvalita)
- dostatek volného času pro vykonávání pozice
- nízký nebo žádný počet trestů ze serveru a obecně

Benefity práce u nás:
- Motivační ohodnocení
- Možnost realizace
- Získání zkušeností
a mnoho dalšího..

▬ UPOZORNĚNÍ ▬
• Dotazník lze vyplnit pouze jednou za měsíc od posledního podání přihlášky. Pokud postoupíte, nedostavíte se na nábor a ani neomluvíte svoji absenci, tak se Vám zablokuje možnost náboru na dva či více měsíců dle uvážení, proto si vždy kontrolujte email a promyslete si možnosti.

Pokud se zájemce přejmenuje na jiný nickname a působil již v týmu nebo měl špatnou minulost (kdekoliv), je povinen to uvést do formuláře k "Jak by jste se popsali?" V opačném případě hrozí penalizace za neuvedení celých a detailních informací.

Podáním dotazníku souhlasíte s uchováním osobních dat, které se využívají ke kontaktování v případě zájmu a s pravidly serveru a jeho týmů.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Váš nick na serveru. *
Váš kontaktní E-mail. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy