Proběhni se 2019 - dobrovolnický program
Ahoj,

rádi bychom tě pozvali ke spolupráci na charitativním projektu Proběhni se, jehož druhý ročník se bude konat v sobotu 13. 4. 2019. Závod je pořádán ve spolupráci s pražským IKEMem a Nadačním fondem České srdce. Každý závodník si vybírá mezi 6 km či 11 km trasou a běží se v prostředí Kunratického lesa. Celý výtěžek ze startovného je věnován na NF České srdce, který zachraňuje lidské životy v zemích třetího světa. Projekt dbá také na prevenci a léčbu vrozených srdečních vad u nás.

Chceš se stát členem organizačního týmu, být součástí závodu a podpořit dobrou věc? Stačí vyplnit tento krátký formulář. My tě budeme poté v dostatečném předstihu kontaktovat s bližšími informacemi a potvrdíme si možnost vzájemné spolupráce.

Děkujeme a těšíme se,

Tým Proběhni se

Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Your answer
Tvé časové možnosti *
Required
Tvé dosavadní zkušenosti se sportovními akcemi jako dobrovolník *
Your answer
Tvá velikost oblečení *
Jakou preferuješ pozici? Vyber více možností v případě, že by pozice byla již zaplněna. *
Required
Poznámka - chceš nám něco vzkázat?
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
* Vaše osobní údaje jsou poskytovány společnosti RAUL, s.r.o., se sídlem: Praha 1, Elišky Krásnohorské 5, PSČ 11000, IČ: 25608673, jakožto správci osobních údajů, který osobní údaje zpracovává pro účely evidence Vaší žádosti o účast v dobrovolnickém programu. Podrobnosti o zpracování osobních údajů naleznete na https://www.sportid.cz/gdpr. Dobrovolník má právo svůj souhlas odvolat, a to emailem zaslaným na dobrovolnici@raul.cz
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Raul, s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service