Ekonomia społeczna na Jarmarku Św. Dominika 2020
W lipcu i sierpniu na ulicach Głównego i Starego Miasta Gdańska odbędzie się jedno z największych i najstarszych wydarzeń handlowych w kraju - 760 Jarmark Św. Dominika. W tym roku szansę do zaprezentowania swojej działalności będą miały również podmioty ekonomii społecznej z województwa pomorskiego. Wzorem ubiegłorocznej edycji jarmarku planuje się m.in. działalność specjalnej strefy dedykowanej ekonomii społecznej.

Niniejszy formularz na celu ma zebranie informacji o podmiotach ekonomii społecznej, które byłyby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu.
Email *
Proszę określić reprezentowaną instytucję *
1. Specjalna, wydzielona strefa przeznaczona ekonomii społecznej
Proszę wskazać nazwę podmiotów, oraz kontakt (tel, e-mail), które byłyby potencjalnie zainteresowane udziałem w specjalnej strefie dedykowanej ekonomii społecznej. UWAGA kategoria ta dotyczy podmiotów, które będą miały możliwość prowadzić swoje stoisko przez min. 7 dni w okresie 25 lipca – 16 sierpnia 2020 r.
2. Podmioty ekonomii społecznej w strefach gastronomicznych
Proszę wskazać nazwę podmiotów, oraz kontakt (tel, e-mail), które byłyby potencjalnie zainteresowane udziałem w strefach gastronomicznych (tzw. food court). UWAGA kategoria ta dotyczy podmiotów, które będą miały możliwość prowadzić swoje stoisko przez cały okres jarmarku tj. 25 lipca – 16 sierpnia 2020 r.
3. Podmioty ekonomii społecznej w innych strefach.
Proszę wskazać nazwę podmiotów, oraz kontakt (tel, e-mail), które byłyby potencjalnie zainteresowane udziałem w innych strefach jarmarku. UWAGA kategoria ta dotyczy podmiotów, które będą miały możliwość prowadzić swoje stoisko przez cały okres jarmarku tj. 25 lipca – 16 sierpnia 2020 r.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy