Seminář sebeobrany "nejen pro řidiče"
Místo a čas:
26.6.2016- neděle
16:00-18:00
(nutné TOTO přihlášení online)
Břeclav, parkoviště na ul. Lesní 14 (u hřiště TATRANU)

Škola bojových umění a sebeobrany Břeclav, nabízí zájemcům tento seminář:
Dnešní doba je z bezpečnostního hlediska poměrně špatná. Na silnicích se prohání stále více pirátů a mnohdy situace nepříjemně vygraduje do takových rozměrů, že dojde na facky, či mnohdy v horším případě na rány a kopy. Nejednou se ocitne v ruce útočníka také nůž, či hůl, klacek, teleskop.

Přijďte na tento seminář a zacvičte si dvě hodiny s kvalifikovaným instruktorem, který Vám poradí jak se v takové situaci zachovat. Dozvíte se, kdy a jak použít pepřový sprej, paralizér, případně kdy je na čase vytáhnout teleskopický obušek, nebo kdy naopak raději utéci pryč.

Pokud není čas a jste již pod "palbou" různých úderů a kopů, nastává kritický moment, kdy záleží jen a pouze na Vás, jak se zachováte a zda ubráníte sebe, či svou rodinu.

Nejsme škola na výrobu zázraků, takže nečekejte, že se z Vás stane po dvou hodinách dobrý bojovník, ale na své jméno slibujeme, že změníte pohled na sebeobranu,.... začnete přemýšlet jinak a naučíte se, jak odrazit prvotní útok a ujet/utéci. Nejlépe jak se samozřejmě do situace napadení ani nedostat, což Vám instruktor několikrát připomene.

Obsah:
Obsahem semináře jsou různé techniky, které probíráme běžně na trénincích, ale speciálně pro tuto příležitost, jsme je vypilovali a upravili zkrátili tak, aby je pochopil opravdu každý, ale aby stále fungovali pro potřeby obrany u auta, v autě.

- blok, postoj
- distanc
- údery kopy
- odstrčení útočníka
- obrana na sedadlech
- ukázka použití pepřového spreje
- ukázka použití paralizeru
- ukázka použití teleskopického obušku
- vytvoření překážky mezi útočníkem
( procvičíme samozřejmě to, co stihneme jako skupina :)

Pro koho:
Seminář je určen pro muže i ženy od 15let a to jak pro řidiče, tak neřidiče. Obrané situaci spočívají v nácviku obrany proti tomu pokud Vás chce někdo vytáhnout z auta jako řidiče, ale stejně tak, pokud budete bránit své zdraví jako spolujezdec a to ať proti samotnému řidiči, nebo komukoli jinému.

Prvky sebeobrany naučené na tomto semináři lze použít i kdekoli jinde, v jakékoli situaci napadení.

SEMINÁŘ SE BUDE KONAT POUZE V PŘÍPADĚ ÚČASTI (PŘIHLÁŠENÍ A PLATBY) NEJMÉNĚ 4OSOB. MAXIMÁLNÍ POČET OSOB JE 8. V PŘÍPADĚ ŽE SE NESEJDE DOSTATEČNÝ POČET OSOB PENÍZE VRACÍME V PŮVODNÍ DEN KONÁNÍ AKCE. POKUD NEPŘIJDETE V DEN KONÁNÍ NA SEMINÁŘ, PENÍZE VÁM NEVRÁTÍME. PŘEDNOST MAJÍ TI, KDO DŘÍVE PROVEDENOU PLATBU. DO PLATBY UVÁDĚJTE VŽDY JMÉNO.

Jméno + příjmení:
Your answer
Adresa bydliště:
Your answer
Věk:
Your answer
Telefon:
Your answer
Email, na který přijde potvrzení o platbě:
Your answer
Souhlasím s tím, že na tomto semináři, budu cvičit jen a pouze na své vlastní riziko a potvrzuji, že jsem řádně pojištěn.
Required
Beru na vědomí, že se jedná o 120minut fyzického cvičení a ne o šachový kroužek a že jsem zdravotně způsobilý těchto 120minut odcvičit. Nezatajil jsem žádné zdravotní problémy, kterými bych trpěl.
Required
Tímto prohlášením souhlasím s tím, že na semináře bude prováděno focení případně natáčení a že takto získané materiály má Škola bojových umění a sebeobrany Břeclav právo bez mého dalšího souhlasu použít k propagaci.
Required
Zvolte cenu, kterou budete platit:
Required
Platit budete převodem, nebo hotově?
Required
Kde jste se o nás dozvěděl/a
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms