Аплікаційна форма представника "Гільдії експертів" Мережі Вільних Місцевих Політиків
Громадська організація "Центр громадянських ініціатив" в рамках спільного з представництвом Фонду Фрідріха Науманна в Україні проекту - Мережа Вільних Місцевих Політиків (далі - МВМП) запроваджує нову якісну, орієнтовану на фахівців, активність та ініціює створення "Гільдії експертів". "Гільдія експертів" - це всеукраїнська мережа експертів з питань місцевого та регіонального розвитку, управління проектною діяльністю, роботи з громадами, застосування соціальних технологій, електронного врядування, комунікацій та інших галузевих тем.
Якщо Ви є прихильником демократичних цінностей, вільного ринку та фахівцем в питаннях, що пов'язані зі сферою місцевого та регіонального розвитку і готові ділитися знаннями та власним досвідом – запрошуємо Вас приєднатись до команди професіоналів - "Гільдії експертів" Мережі Вільних Місцевих Політиків. Участь в проекті дозволить експертам реалізувати себе в якості спікера, консультанта, тренера через залучення до тематичних заходів, проектів, програм та безпосередньо долучитися до підвищення рівня культури місцевої, регіональної публічної політики в Україні.
Щоб стати членом "Гільдії експертів" потрібно заповнити аплікаційну онлайн-форму та очікувати комунікації з керівником проекту для договірного оформлення участі.
Про ініціаторів. ГО "Центр громадянських ініціатив" є неурядовою організацією, яка діє від 2010 року та об’єднує практиків та дослідників самоорганізації та самоврядування, ініціаторів та організаторів суспільних змін. Мережа Вільних Місцевих Політиків була створена у 2014 році з метою посилення впливу на формування регіональної та місцевої політики з боку громадських активістів, депутатів місцевих рад та представників ЗМІ, їх професійного зростання та підвищення кваліфікації шляхом проведення тематичних навчальних заходів.
Email address *
Ваше фото (підписане ПІБ) *
Required
1. Прізвище, ім'я, по-батькові *
2. Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
3. Місце проживання (область, район, громада)
4. Контактний номер телефону (в форматі +380.........) *
5. Посилання на Ваші аккаунти в соціальних мережах (Facebook, Twitter або інші)
6. Освіта (вказати повну назву закладу, спеціальність) *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service