Mastermind skupina pro freelancery Brno / Mastermind Group for freelancers Brno
English text below*

Mám zájem o více info k mastermind skupině pro freelancery, majitele malých byznysů, živnostníky, startupy a kreativce facilitované Zuzanou Dudkovou v Brně.

Přesnější zaměření skupiny doladíme dle potřeb zájemců. Skupina bude uzavřená a podle profilu účastníků česky mluvící, anglicky mluvící nebo česko-anglická. Kapacita skupiny je 5-7 členů.

Frekvence setkání by mohla být 6x v průběhu půl roku, vždy s ca měsíčním odstupem. Každé setkání by mohlo trvat ca 3 hodiny. Začátek série a termíny setkání si domluvíme. Cena půlročního cyklu setkání bude ca 5000 Kč.

Před půlroční sérií vypíšu ochutnávkové setkání mastermind skupiny v Brně. To bude otevřené pro všechny, kteří si formát mastermind skupiny a mě v roli facilitátorky budou chtít předem vyzkoušet.
___

* I am interested in and want more info on the mastermind group for freelancers, small business owners, startups and creative professionals facilitated by Zuzana Dudková in Brno.

Based on participants' interests the group might be focusing at specific industries or issues and will be run in Czech, English or in both languages. The group will be closed and stable. Its capacity is 5-7 people.

The group will meet once a month during 6 months, i.e. 6 times. Each meeting will last about 3 hours. Dates will be agreed in advance. The price of the 6-month-cycle will be about 5000 CZK.

I intend to organize an open sample mastermind group meeting in Brno before the six-month series. This will be an opportunity to get a touch of the format of a mastermind group session and me as a facilitator.

Jméno a přijímení / Name and Surname *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon / Phone Number *
Your answer
Ve kterých jazycích je pro vás mastermind skupina zajímavá? / In what languages would the mastermind group be interesting to you? *
Jaký fokus skupiny by pro vás byl zajímavý? / What focus of the group would be interesting for you? *
It could be a focus at an industry, at a specific phase of development of a business or project or at specific fields of interest. Possibly we could focus at small businesses developed by women or at expats' businesses. Any other preference?
Your answer
V jaké oblasti podnikáte? / What is your area of business?
You can include a link to your website, facebook, etc.
Your answer
V jaké fází podnikání se nacházíte? / In what stage of development is your business?
Chcete se zúčastnit mastemind skupiny v Brně na zkoušku?/ Are you interested to participate in the sample mastermind group in Brno? *
Které podvečery se vám pro setkání mastermind skupiny obecně hodí? / Generally, which late afternoons or evenings suit you best?
Zaškrtněte prosím CO NEJVÍCE VARIANT, abychom se časově sešli. // Please tick as many possibilities as possible so that we can find common ground.
Preferovali byste setkání během dne? / Would you prefer to meet during working hours?
Chcete mi něco vzkázat? / Any message for me?
Your answer
Díky za váš zájem. Brzy se vám ozvu na email. // Thanks for your interest. I will contact you soon by email. Zuzana
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service