Rodina Odvedle 2019 / Next Door Family 2019
Přihláška do projektu / Application form
* Podpisem tohoto formuláře souhlasím s poskytnutím a zpracováním osobních údajů, které upravuje Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen Nařízení). Souhlas je udělen spolku Slovo 21, z. s. a to v souvislosti se zpracováním mojí přihlášky / účasti v projektu Rodina Odvedle 2019. Souhlas je udělen na dobu trvání akce a povinné archivace stanovené do 31. 12. 2029. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat.

** Zaškrtnutím příslušného políčka souhlasím s pořízením fotografické, audio nebo video dokumentace dle Nařízení. Souhlas je platný pouze v případě, že mé osobní údaje budou zpracovávány pouze v rámci projektu Rodina Odvedle a budou použité pouze Slovem 21, z. s. pro interní potřeby, nebo na webových stránkách nebo na sociálních sítí a nebudou poskytnuty třetím stranám. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat.

*** Zaškrtnutím příslušného políčka souhlasím s pořízením fotografické, audio nebo video dokumentace dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Souhlas je platný pouze v případě, že mé osobní údaje budou zpracovávány pouze v rámci propagace projektu Rodina Odvedle v médiích. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat.
Zúčastnili jste se v minulosti projektu Rodina Odvedle? / Did you participate in past in project Next Door Family? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy