PIEREDZES LIDOJUMS #5
2019.gada 11. augustā biedrība “Pierīgas partnerība” aicina Babītes, Mārupes un Olaines novadu un pilsoniski aktīvos iedzīvotājus piedalīties bezmaksas pieredzes braucienā uz Kuldīgu. Iepazīsim biedrību „Kurzemes NVO atbalsta centru”, biedrību „Allnature” un nodibinājumu „Mamma mammai fonds” mērķiem, aktivitātēm un ikdienas izaicinājumiem. Dalīsimies pieredzē un zināšanās un domāsim, kāds atbalsts nepieciešams  pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai Pierīgas partnerības darbības teritorijā.
Darba kārtība:
Pieteikšanās līdz 7.augustam,

Brauciena sākums plkst.8.00 no Olaines, plkst.8.30 no Jaunmārupes,  plkst. 9.00 no Piņķiem, noslēgums ap plkst.18.00.

Papildu informācijai: Alīna Lukjanceva, 28644888, info@pierigaspartneriba.lv.

Pasākums tiek rīkots projektā "NVO atbalsta stiprināšana Babītes, Mārupes un Olaines novados". (iesniegums nr. 2019.LV/NVOF/DAP/061)
Pieredzes braucienu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu valsts budžeta programmā "NVO fonds". Par saturu atbild biedrība "Pierīgas partnerība".


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds  Uzvārds *
E-pasta adrese *
Telefona numurs
Pārstāvētā organizācija *
Novads *
Kāpēc vēlies doties šajā braucienā? *
Ko vēlētos uzzināt no citiem pasākuma dalībniekiem?
Jūsu ievērībai!
Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, publiskā pasākuma laikā var notikt foto vai video fiksācija. Bildes var tikt ievietotas projekta "NVO atbalsta stiprināšana Babītes, Mārupes un Olaines novados" informatīvajos kanālos – Pierīgas partnerības mājas lapās un sociālo tīklu profilos. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: biedrība "Pierīgas partnerība", juridiskā adrese: Mazcenu aleja 33/3, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV 2167, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy