Tartu Slalom proovitreeningutele registreerimine
Palume oma laps registreerida proovitreeningule, juhul kui ühest perest osaleb treeningul mitu last siis palume täita vorm iga osaleja kohta eraldi.
Proovitreening toimub 11. detsembril 2022 algusega kell 12.00 Kuutsemäel. Sõiduvalmis varustuses kogunemine on Kuutsemäe trahtri ees. Kohustuslik on kanda kiivrit - ilma korrektse kiivrita osaleda ei saa.
Palume kohale tulla varem, et trenniga saaks kell 12 alustada (vormistada on vaja mäepilet, riidesse panna, suusad-saapad-kiiver jne).

Proovitreeningule Kuutsemäel tuleb tulla oma transpordiga, kuid kui laps otsustab treeningutes ka edaspidi osaleda siis saab kasutada selleks meie klubi bussi (8 kohta), mis liigub treeningpäevadel marsruudil Tartu-Kuutsemägi-Tartu. Transpordi kasutamisel on väike lisatasu (nö pilet), et katta kütusekulu.

NB! Laupäevane proovitrenn on lapsele tasuta. Endal tuleb soetada mäepilet ja kaasa võtta isiklik suusavarustus või selle puudumisel meid teavitada.

NB! NB! Juhul kui olete registreerinud, kuid selgub, et te ei saa osaleda, siis kindlasti teavitage meid: info@tartuslalom.ee, GSM 5342 0655 või Facebook sõnum.

Lisainfot https://tartuslalom.ee/tule-trenni/ või küsimuste korral info@tartuslalom.ee 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Lapse ees- ja perekonnanimi *
Lapse vanus *
Näidistreeningul osalen... *
Varasem mäesuusakogemus (õpilane peab kindlasti olema omandanud mäesuusatamise ABC ehk algõppe) *
Varustus (suusad, saapad, kiiver, suusakepid) *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy