Program Rozwoju Przedsiębiorczości - formularz rekrutacyjny
Cześć!

To już trzecia edycja Program Rozwoju Przedsiębiorczości, który jest realizowany przez Fundację Think! i Citi Foundation, we współpracy merytorycznej z Fundacją im. Kronenberga przy Citi Handlowy. Partnerami Programu są: StudyInn Foundation, Towarzystwa Biznesowe, Youth Business Poland.

Do udziału zapraszamy startupy, które chcą się rozwijać, mają ogromny potencjał lub pierwsze sukcesy na swoim koncie.

Dzięki uczestnictwu w Programie znacząco wpłyniesz na rozwój Twojej firmy. Skorzystasz z eksperckiego consultingu i wymiany doświadczeń między uczestnikami. Przekażemy Ci odpowiednie kontakty, które zwiększą poziom sprzedaży produktu lub usług Twojego startupu, a także zoptymalizują procesy zachodzące w Twojej firmie. Damy Ci możliwość nawiązania partnerstwa biznesowego, a nawet inwestycyjnego, oraz zdobycie wiedzy: sprzedażowej, marketingowej, prawniczej i technologicznej.

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Aby zostać zakwalifikowanym do Programu należy odpowiedź na kilka pytań. Na podstawie odpowiedzi wyłonimy 20 zespołów, które wezmą udział w PRP 3. Ostateczną listę wybranych zespołów opublikujemy najpóźniej na początku listopada na fanpagach: StudyInn Foundation i Rozwijamy.edu.pl - także obserwuj nas uważnie!

Facebook: www.facebook.com/studyinnfoundation i www.facebook.com/RozwijamyEduPl.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 20.10.2019 r. Update: Jeszcze rekrutujemy, zapraszamy!

Powodzenia!
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Nazwa Twojego startupu + link *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Potrzebujemy go do powiadomienia Cię o zakwalifikowaniu się do Programu.
Your answer
W jakiej branży działa Twój startup? *
Jaki problem rozwiązuje Twój startup? Opisz swoją działalność. *
Your answer
Kto jest odbiorcą Twojego rozwiązania? Do kogo chcesz trafić? *
Your answer
Na czym Twój startup ma zarabiać? Jaki jest obecny status formalny i poziom zaawansowania startupu? *
Your answer
Z ilu osób składa się Twój zespół? *
Ile masz lat? *
Your answer
Od kiedy Twój startup działa na rynku? *
MM
/
DD
/
YYYY
Dlaczego powinieneś wziąć udział w projekcie? Podaj 4 główne wyzwania biznesowe/problemy, z którymi zmaga się Twój startup. *
Your answer
Skąd dowiedziałeś się o Programie? *
Your answer
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH *
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Brożka 4, 01-442 Warszawa. 2) Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w związku z Pani/Pana udziałem w programie Tydzień dla Oszczędzania - Program Rozwoju Przedsiębiorczości (dalej: PRP). 3) Pana/Pani dane osobowe będziemy przechowywać przez okres realizacji PRP lub do momentu rezygnacji z udziału w PRP. 4) Posiada Pani/Pan prawo do: a) żądania od administratora dostępu do danych osobowych, b) sprostowania danych osobowych, c) usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, d) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, e) przenoszenia danych. 5) Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przez wysłanie maila na adres kontakt@rozwijamy.edu.pl. Cofnięcie zgody będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w PRP. 6) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 7) Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy