Sarunu vakars par pusaudžu psihisko veselību Dobelē
2020.gada 12.februārī, laikā no 15.00 -18.00, Brīvības ielā 15, Dobelē.

Sarunu vakars potenciālajiem audžuvecākiem, adoptētājiem un aizbildņiem par pusaudžu psihisko veselību un atkarību jautājumiem, kuru vadīs psihologs, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Pusaudžu resursu centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs.

Dalība pasākumā ir bez maksas iepriekš reģistrējoties. Lai pasākums būtu veiksmīgs, aicinām noformulēt, ko Jums dos šī pasākuma apmeklējums un būtiskāko jautājumu, uz kuru vēlaties saņemt atbildi.

Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar projekta "Atver sirdi Zemgalē" komunikāciju speciālisti Ilvu Kalnāju, tālrunis 28814226, e-pasts ilva.kalnaja@zpr.gov.lv

Reģistrācija pasākumam līdz 2020.gada 10. februārim
Vārds, uzvārds *
Pašvaldība, pēc deklarētās adreses *
Tālrunis *
E-pasts *
Mana motivācija piedalīties pasākumā *
Svarīgākais jautājums, ko vēlos noskaidrot *
Vēlos saņemt drukātu apliecinājumu par dalību pasākumā
Clear selection
Bez nosaukuma
Pasākums notiek Zemgales plānošanas reģiona realizētā Eiropas Sociālā fonda projekta "Atver sirdi Zemgalē" ietvaros, 8.darbība - informatīvi un izglītojoši pasākumi Zemgales reģionā.
Personas datu apstrādes atsauce
Personas datu apstrādes pārzinis: Zemgales plānošanas reģions
Kontaktinformācija: Katoļu ielā 2b, Jelgavā, LV3001, tālrunis: +371 630 27549, e-pasts: zpr@zpr.gov.lv
Tiesiskais pamats: VDAR 6. panta 1. daļas e) apakšpunkts: apstrāde ir vajadzīga, lai izpildītu uzdevumu, ko veic sabiedrības interesēs vai īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras.
Personas datu apstrādes mērķis: nodrošināt attiecināmo izdevumu pamatojošos dokumentus un iespēju pārbaudīt sniegtās informācijas patiesumu, kā arī nodrošināt iespēju informēt pasākuma dalībniekus par aktivitāšu gaitu.
Personas datu saņēmēji: Personas dati var tikt nodoti Zemgales plānošanas reģiona partnerinstūcijām un aktivitāšu uzraugošajām iestādēm.
Piesakoties pasākumam piekrītat, ka pasākuma laikā var tikt fotografēts projekta rezultātu publicitātes nodrošināšanai.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zemgales plānošanas reģions. Report Abuse