VlogoVentura - Projekt Twoich Wspomnień
Cześć! Bardzo nam miło, że chcesz nam zaufać i wspólnie z nami stworzyć film z Twojej podróży! Wiemy jak ważne to potrafi być i jak trudne gdy ma się swoją wizję w głowie z obawami, że rzeczywistość może nie wyjść im na przeciw. Ten formularz pomoże odpowiedzieć na wiele Twoich pytań, a nam przygotować się do rozmowy z Tobą. NIE musisz odpowiadać na wszystkie pytania. Jeśli chcesz coś pominąć to śmiało! Ten formularz jest dość szczegółowy, ale poradzimy sobie nawet z częścią odpowiedzi.
Napisz proszę więcej o swoim pomyśle *
Jaki jest Twój styl?
Zawsze poprawiamy kolory w filmie jeśli jakieś ujęcia są prześwietlone lub zbyt ciemnie. Jednak możemy popracować na bardzo zaawansowanych kolorach dostosowanych do preferencji klienta. Na przykład film ma być bardziej mroczny lub kolory mają być bardziej jaskrawe itp. Ma to istotny wpływ na czas i cenę projektu. Napisz o swoim pomyśle na klimat filmu.
Coś co jest super istotne i warto zawsze już na samym początku omówić to to czy trzymamy się idealnie chronologii wydarzeń. Jest to trudne, zwłaszcza gdy materiał został nagrany na wielu urządzeniach i w wielu lokacjach. Zawsze staramy się budować film aby wydarzenia były po sobie. *
Required
Ile GB/minut/ujęć (możesz wybrać jedno) ma Twój materiał? *
Długość finałowego projektu ma bardzo duże znaczenie w wycenie. Jaka długość by Ci odpowiadała? Krótsze materiały to bardzo często dynamiczne teledyski. Same najlepsze ujęcia. Dłuższe materiały cechują często ujęcia, które mają zatrzymać uwagę widza na konkretnym miejscu lub zawierają Twoje wypowiedzi. *
Required
Czym został nagrany materiał do filmu?
Czy wiesz w jakiej rozdzielczości został nagrany materiał? Podaj proszę też sposób nagrania
Widz dużo lepiej zniesie zły obraz z dobrym dźwiękiem niż na odwrót. Lecz muzyka to także bardzo restrykcyjne prawa autorskie. Proszę wczytaj się w ten punkt bo piszę tu o czymś co inne firmy mogą Ci nie powiedzieć. A więc- jaką wybierasz muzykę? My korzystamy z największej aktualnie na świecie biblioteki Epidemic Sound. VlogoVentura zastrzega sobie, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawa autorskie w tematyce audio montażu.
Czy film będzie zawierał któreś z elementów graficznych?
Czy interesuje Cie konsultacja projektu? Oferujemy możliwość telefonicznego omówienia detali projektu i doradztwa przy samej budowie projektu oraz doradzamy w tematyce przyszłej publikacji. Także w sprawie prowadzenia kanału YouTube. Konsultacja nie jest konieczna bo ta ankieta dużo już nam powie o Twoim pomyśle. Ma ona wpływ na cenę.
Clear selection
Będzie nam bardzo miło jeśli Twój projekt pojawi się w naszym portfolio! Czy zgadzasz się na to? Zdanie można zmienić w każdej chwili!
Clear selection
Jaki jest najlepszy sposób kontaktu w sprawie wyceny i omówienia detali? Jeśli telefonicznie to w jakim czasie? *
I to wszystko! Dziękuję! Wszystkie dodatkowe uwagi, pytania, wątpliwości proszę zamieszczać poniżej, a wrócimy do nich podczas rozmowy w sprawie wyceny usługi.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Film Sens - VlogoVentura. Wyrażam zgodę na kontakt przedstawiciela firmy VlogoVentura w wybrany przez mnie powyżej sposób. Jestem świadomy/świadoma możliwości wycofania tej zgody. *
FILM SENS STUDIO - DOMINIKI WALICKI 661 015 085 studio@filmsens.pl
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy