Európske výzvy a volebné programy politických strán
13. november 2019 - Európske informačné centrum, Palisády 29, Bratislava
___

European Challenges and Election Programs
November, 13 2019 - European Information Centre, Palisády 29, Bratislava

Viac informácií / More info: www.sfpa.sk
Oslovenie / Prefix *
Meno / Name *
Priezvisko / Surname *
Organizácia / Inštitúcia *
Občianstvo / Citizenship *
E-mail *
Telefón / Phone
Súhlas so spracovaním osobných údajov (registrácia) / Consent to personal data processing (Registration) *
Zvolením "súhlasím" udeľujete súhlas Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku (IČO: 30805325) na spracovanie osobných údajov. Súhlas je udelený dobrovoľne za účelom registrácie na konferenciu "Európske výzvy a volebné programy politických strán". Súhlas sa udeľuje na neurčito. //ENGLISH// By selecting “agree” you give consent to the Slovak Foreign Policy Association (registration number: 30805325) to process your personal data. The data are provided voluntarily for the purpose of registration for the conference "European Challenges and Election Programs". This consent to data processing is granted for an indefinite period.
Súhlas so spracovaním osobných údajov (databáza kontaktov) / Consent to personal data processing (Contact Database)
Európska komisia kladie veľký dôraz na ochranu osobných údajov. Osobné údaje sa spracúvajú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 2018/1725. Týmto súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle tohto nariadenia a zaradením môjho kontaktu do databázy Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku. //ENGLISH // The European Commission values your privacy and data protection. Personal data are processed in accordance with the Regulation (EU) 2018/1725 of the European Parliament and of the Council. By ticking ‘agree’ you give a consent to include your contact details in the database of the European Commission Representation in Slovakia.
Clear selection
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie. Svojou účasťou na podujatí udeľujete súhlas, že Vás štáb pre vyššie uvedený účel môže natáčať/fotografovať.

Please also note that a photographer will be present in the conference room to film and photograph the event for illustration and information purposes related to the activities or projects of the European institutions and the European Union, and that the event will be web streamed. By coming to the event, I give consent to being filmed, photographed or recorded and to the European Commission using these media for the above mentioned purposes.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy