Objednávka ekologických výukových programů Sluňákova 2020/2021
Pro školní rok 2020/2021 jsou již podzimní a jarní lektorované programy obsazeny. Po vyplnění objednávkového formuláře si tyto programy poznačíme mezi náhradníky a rádi se Vám ozveme v případě uvolnění termínu. Pro lektorované programy v zimním období a samoobslužné programy máme stále volná místa.

Nabídku denních ekologických výukových programů včetně všech informací naleznete na webu Sluňákova: http://www.slunakov.cz/denni-programy/. Formulář se vyplňuje za celou školu (případně jeden formulář pro každé odloučené pracoviště).

Počet lektorovaných programů a je z kapacitních důvodů omezen na tři na školu a jedna třída (skupina dětí) může na program přijet ve školním roce jen jednou. Pokud si přejete objednat více programů, rádi další programy zařadíme do seznamu náhradníků a oslovíme vás v průběhu školního roku v případě uvolnění termínu.
Počet samoobslužných programů na školu není omezen.

V případě zájmu je možné objednat dva programy na stejný den. Mohou proběhnout dva různé lektorované programy nebo lektorovaný a samoobslužný program, kdy každá skupina absolvuje jiný program.
Název školy: *
Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Telefon: *
Informace ke zpracování osobních údajů
Jestliže objednávka programů obsahuje osobní údaje, jejich zpracování se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (GDPR). Správce osobních údajů: Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s., se sídlem Skrbeňská 669/70, 783 35 Horka nad Moravou, IČO: 27784525. Účel zpracování: řádná administrace objednávky s cílem uzavřít smlouvu o poskytování služeb. Právní základ zpracování: plnění smlouvy dle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR.
Informace ohledně zpracování osobních údajů najdete zde: https://slunakov.cz/zpracovani-osobnich-udaju-na-slunakove/
Chcete objednat lektorované programy? *
Lektorované programy jsou děleny na venkovní, vnitřní nebo kombinované. Pokud máte zájem pouze o projektové dny nebo samoobslužné programy zaškrtněte "Ne" a budete přesměrováni na další sekce.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy