Konferencja: "Rok 2024. W kierunku zielonej (r)ewolucji" - REJESTRACJA 

USzanowni Państwo, 

Z wielką przyjemnością zapraszam do udziału w konferencji Renew Europe i Polski 2050 Szymona Hołowni „W kierunku zielonej (r)ewolucji”, która odbędzie się w Krakowie 20 stycznia 2024 r. w godzinach 9:00 – 16:00. 

Przygotowaliśmy dla Państwa program pełen ciekawych rozmów, dyskusji, wymiany opinii poiędzy europosłami, posłami, ekspertami, dziennikarzami, aktywistami klimatycznymi. Zachęcamy do aktywnego udziału w wydarzeniu i zadawnia pytań, komentowania na social mediach.

Rejestracja otwarta do piątku 19 stycznia do godz. 16:00. Liczba miejsc ograniczona ze względów na pojemność sali, decyduje kolejność zgłoszeń! 

Do zobaczenie w Krakowie w sobotę w Hotelu Saskim Curio by Collection Hilton. Uwaga adres miejsca to Sławkowska 3 (ale wejście na konferencję od strony ul. św. Tomasza)

Przesyłamy pinezkę wydarzenia: https://maps.app.goo.gl/xewy7yNSJgH5cGYj6

Róża Thun, Europosłanka Polska2050 Szymona Hołowni/Renew Europe Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z wyjazdem studyjnym do Brukseli jest Posłanka do Parlamentu Europejskiego Róża Gräfin Von Thun und Hohenstein z siedzibą (biurem) przy ul. Pijarskiej 5/1 w Krakowie (31-015). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia korespondencji oraz w celach z niej wynikających. Ich odbiorcą jest firma hostingowa. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do swoich danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organ nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. W celu realizacji swoich praw dotyczących ochrony danych kontaktuj się z nami drogą mailową: biuro@rozathun.pl lub pisemną na adres biura.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Instytucja *
Stanowisko *
nr telefonu *
alternatywny adres mailowy
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy