Sauna Cup 2019
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ZAWODNIKÓW INDYWIDUALNYCH
Imię i nazwisko *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres zamieszkania *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Zdjęcie zawodnika *
Required
Reprezentowany obiekt saunowy *
Obiekty Sauna Cup 2019
Prosimy o zaznaczenie dwóch różnych ośrodków saunowych, w których wyraża Pan/Pani chęć brania udziału w Turnieju Sauna Cup 2019. W przeciwnym wypadku, w przypadku braku miejsc, udział w innych obiektach będzie przydzielany losowo przez organizatora.
Podstawowy udział w turnieju: *
Rezerwowy udział w turnieju: *
Tytuł seansu *
Opis saunamistrza
Jak to się stało, że zostałeś saunamistrzem/saunamistrzynią
Twoje motto życiowe
Osiągnięcia saunowe
Polityka prywatności
1. Wypełnienie i przesłanie Zgłoszenia do Sauna Cup 2019 oznacza akceptację Polityki Prywatności oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką Sauna Cup 2019 w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rejestracji uczestników i przeprowadzenia turnieju.
Polityka prywatności: http://saunacup.pl/wp-content/uploads/2018/11/Polityka-prywatno%C5%9Bci-Sauna-Cup-2019.pdf.

2. Przesyłając zgłoszenie uczestnictwa, zgadzam się z Regulaminem Pucharu dostępnego na stronie www.saunacup.pl. Wyrażam zgodę na nieodpłatne tworzenie materiałów filmowych, zdjęciowych i marketingowych podczas pucharu na potrzeby dokumentacji wydarzenia i jego promocji i marketingu, również po turnieju. Poprzez udział w Mistrzostwach zgadzam się jako uczestnik imprezy nieodwołalnie na bezpłatne korzystanie z mojego wizerunku.

3. Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do Mistrzostw z racji ograniczonej ilości miejsc. Termin rejestracji upływa 7go stycznia 2019r. Razem ze zgłoszeniem konieczne jest wysłanie zdjęcia Zawodnika (standard techniczny zdjęcia: zdjęcie na jednolitym tle w wysokiej jakości bez kompresji).

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Avalon Development S.A.. - Terms of Service