فرم ثبت نام برنامه ریزی جامع کارشناسی ارشد ویاتست(ViaTest.ir)
با ثبت نام و پرکردن اطلاعات لازم در فرم زیربه ما در برنامه ریزی هر چه دقیقتر برای کنکور خود کمک بیشتری خواهید کرد. پس لطفا در ورود اطلاعات صادق باشید.


برنامه ریزی مطالعاتی که برای شما در نظر گرفته ایم به دو صورت طراحی می شود :

طرح برنامه ­ریزی مطالعاتی مقدماتی :

در این روش، با توجه به اطلاعات دریافتی از داوطلب از یک سو و زمان باقی مانده تا کنکور سراسری از سوی دیگر، استراتژی مطالعه درس به درس و برنامه ریزی مطالعاتی، برای هر داوطلب در یک افق 3 ماهه به صورت اختصاصی صورت می گیرد و به صورت آنلاین در اختیار داوطلب قرار داده می شود.

هزینه دریافت این بسته مطالعاتی 40،000 تومان (چهل هزار تومان) می باشد.

بسته طلایی مشاوره و برنامه ریزی :

در این روش، علاوه بر آنکه استراتژی مطالعه درس به درس و برنامه ریزی مطالعاتی به داوطلبان ارائه می شود، داوطلبان در یک دوره 3 ماهه تحت نظارت مشاور تحصیلی قرار می گیرند و در انتهای هر ماه، هر داوطلب ارزیابی عملکرد مطالعاتی خود را از طریق پست الکترونیک ارسال می کند و مشاور تحصیلی با توجه به عملکرد هر داوطلب، اصلاحات لازم در برنامه را برای هر داوطلب صورت می دهد و نتیجه برنامه اصلاح شده را برای داوطلب ارسال می کند.

روش های پرداخت :


روش اول :

هزینه عضویت در بسته طلایی مشاوره و برنامه ­ریزی 80،000 تومان (هشتاد هزار تومان) است.شما کافیست مبلغ پرداختی خود را به شماره ی کارت زیر به نام احسان اسماعیل زاده بانک ملی ایران واریز نمایید.


6037-9973-5766-2767

روش دوم :

پرداخت از طریق USSD (درگاه موبایلی)

با شماره گیری کد زیر، ابتدا مبلغ متناظر با طرح درخواستی را وارد نموده و با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم کارت خود (از هر بانکی) پرداخت را تکمیل نمایید.

80800#*97*788*

لازم است جهت نهایی کردن سفارش خود، پس از پرداخت کد پیگیری خود را به شماره 09124835838 پیامک نمایید (یا از طریق تلگرام به اکانت- Boutorabi@ -ارسال نمایید) تا ظرف 4 روز کاری برنامه ریزی مطالعاتی شما از طریق آدرس ایمیل برای شما ارسال شود.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms