Registračný list dobrovoľníka NBDO 2018
V prvom rade by sme sa Ti chceli poďakovať za účasť v kampani Na bicykli do obchodu (NBDO) a za tvoju snahu pomôcť so šírením myšlienky kampane medzi ostatných ľudí.
Ako už určite dobre vieš, v rámci kampane NBDO chceme dosiahnuť aby obchodníci mysleli aj na zákazníkov na bicykli. Chceme aby im vytvorili kvalitné a bezpečné podmienky na parkovanie svojich bicyklov. Zároveň je potrebné aby si uvedomili všetky prínosy, ktoré im môže priniesť táto skupina zákazníkov.

Registrovať sa ako dobrovoľník môžeš jednoducho vyplnením tohoto formulára alebo zaslaním mailu na adresu info@nabicyklidoobchodu.sk. Tvojou úlohou nebude nič iné, len návšteva obľúbeného alebo vybraného obchodu a odovzdanie propagačného letáku zodpovednej osobe. Ostatné už bude na majiteľovi daného obchodu. Podľa počtu obchodov, ktoré sa chystáš osloviť Ti zašleme potrebné materiály aj s pokynmi ako postupovať. Zároveň získaš aj menší darček ako poďakovanie za tvoju snahu a ochotu - ekologické vrecúško na chlieb, ktoré Ti zašleme poštou.

Registrácia dobrovoľníkov bude prístupná od 1.7.2018 a potrvá až do 31.8.2018. Materiály budú distribuované priebežne po 15.7.2018.


Všetky informácie ku kampani nájdeš na webe www.nabicyklidoobchodu.sk.

Tvoje meno: *
Your answer
Mailová adresa: *
Your answer
Poštová adresa: (kam zašleme materiály) *
Your answer
Koľko obchodov sa chystáš osloviť? *
Your answer
Celý názov a adresa predajní: *
Your answer
Ak máš v okolí známeho, kto by sa rád stal dobrovoľníkom, uveď jeho meno a počet predajní. Pošleme ti materiály aj pre neho.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service