«Соціальна згуртованість через впровадження практики аналізу конфліктів та їх вирішення через побудову діалогу в громадах Одещини».
Громадська організація "Регіональний аналітичний центр" оголошує набір учасників в на серію практичних дводенних тренінгів протягом серпня – вересня 2019 року з аналізу та вирішення конфліктів, шляхом діалогу та адвокації громадських інтересів.

Перший тренінг: «Аналіз конфліктів в громадах та механізми їх вирішення» відбудеться вже в кінці серпня. Відібрані учасники дізнаються про те, що таке конфлікт, підходи до його аналізу, навчаться визначати та формулювати проблему, а також дізнаються про альтернативні способи вирішення конфліктів (проблем). Тренінг відбудеться в м. Рені (Одеська область).

Другий тренінг: “Діалог як інструмент вирішення конфліктів та прийняття рішень на рівні громади” відбудеться у вересні в м. Ізмаїл (Одеська область), і буде спрямований на отримання знань щодо ефективних інструментів прийняття рішень у громаді та проведення адвокасі кампаній для налагодження взаємодії між владою та громадою.

Оскільки кількість учасників обмежена, першочергово розглядатимуться кандидатури учасників які зареєструвались першими. Всі витрати на проживання, харчування та транспорт покриваються організаторами. Додаткова інформація буде надіслана окремим листом всім відібраним учасникам.

Критерії відбору учасників:
• наявність мотивації оволодіти знаннями та навичками конструктивного вирішення конфліктів в громаді
• готовність до застосування отриманих знань та навичок в практичній діяльності.Анкети приймаються до 25 серпня 2019 року включно. Відібраним учасникам буде надіслано запрошення.

Проект «Соціальна згуртованість через впровадження практики аналізування конфліктів та їх вирішення через побудову діалогу в громадах Одещини» реалізується Громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» та здійснюється за фінансування Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.
Email address *
ПІБ *
Your answer
Вік *
Your answer
Телефон *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Місто проживання *
Your answer
Коротка мотивація до участі *
Your answer
Чого ви очікуєте від участі в тренінгу? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy