Teadveloleku maitseproov
Tule ja koge teadveloleku (i.k. mindfulness) kosutavat mõju - hea võimalus teadveloleku praktikaid proovida ja rakendama hakata!

Praktiline Vaikuseminutite teadveloleku kursuse maitseproov võimaldab kogeda ja avastada, mil viisil pakub teadvelolek kosutust ja leevendab stressi. Saad ise otsustada, kas tegemist on väikeste kasulike trikkide-nippidega või tunned teadvelolekus ära suure võimaluse, et kogeda enda elus läbivalt kohalolu ja meelerahu.

Koos tehakse läbi mitmeid harjutusi, mida osalejad saavad edaspidi ise kasutama hakata ning uuritakse, milliseid võimekusi need arendavad. Saad seeläbi selgust, miks ja kuidas teadvelolek nii häid tulemusi annab.

Ühtlasi on huvilistel võimalik küsimusi esitada ja selgusele jõuda, kas ja millist tuge teadveloleku rakendamisel vajatakse.
Kõik osalejad saavad osaleda soodushinnaga 7. oktoobril Tallinnas ja 22. oktoobril Tartus algaval teadveloleku kursusel.
Maitseproovi viib läbi Helena Väljaste.

Aeg: neljapäeval, 03.10, algus kell 18:00
Koht: Suur-Karja 23, Vaikuseminutite koolitusruum. Vaata juhist, kuidas tulla http://vaikuseminutid.ee/tallinna-pesa/
Kohtumine kestab u 2 tundi

Kuna kohtade arv on piiratud pane ennast allpool kirja.

Kohtumiseni!
Voucheri number *
Your answer
PIN-kood *
Your answer
Eesnimi: *
Your answer
Perekonnanimi: *
Your answer
Kontakttelefon:
Your answer
E-posti aadress: *
Your answer
Soovi korral lisa kommentaar:
Your answer
Mõne sõnaga Teadveloleku kursusest
Teadveloleku (mindfulness) kursus on 8-nädalane toetatud võimalus kogeda ja õppida praktikaid, mis suurendavad sisemisi ressursse töö ja elu väljakutsetele vastamisel. Kursus aitab Sul luua oma ellu püsivaid muutusi:

♦ kohalolu oravarattas olemise asemele – õpid, kuidas väljuda hajevilolekust ning tunda end tõeliselt elusana “siin ja praegu”
♦ meelerahu ka pingelistes olukordades – harjutad toime tulemist raskemate olukordade ja emotsioonidega ning õpid stiimul-reaktsioonimustrist välja astuma
♦ uute oskuste ja harjumuste kinnistumine – õpid keskenduma vajalikule ning kosutama end ka kiirematel aegadel.

Kursus baseerub teadvelolekul (i.k. mindfulness), millega kaasneb kohalolu, hinnanguvabadus ja heatahtlik tähelepanelikkus. Uuringute järgi toob teadvelolek kaasa tervislikke muutusi harjumustes, vähendab läbipõlemise riski, depressiivsust, stressi ja ärevust, suurendab heaolu ja õnne taset, parandab und ja aitab ennetada paljude haiguste väljakujunemist. Uuringud näitavad, et just 8 nädalaga kujunevad reaalsed muutused nii harjumustes kui ka aju tasandil.
Uute oskuste loomiseks ja kinnistamiseks on väga oluline ka igapäevane iseseisev tähelepanu- ja meelerahu harjutuste praktika audioharjutuste toel.

Täpsem info: www.vaikuseminutid.ee/kursus/
Küsi lisa: koolitused@vaikuseminutid.ee
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service