Železobetonové stavební památky

Tento krátký dotazník si klade za cíl zaznamenat názory lidí  přímo, nebo nepřímo spjatých s kulturním dědictvím, jmenovitě s kulturním a společenským rozměrem železobetonových staveb 20. století.
Výzkum probíhá v rámci projektu CONSECH20 – CONSErvation of 20th century concrete Cultural Heritage in urban changing environments. Jedná se o  výzkumný projekt, jehož cílem je rozvoj nových přístupů v konzervaci a ochraně historických betonových staveb 20. století v městském prostředí, které je dějištěm neustálých změn. To vše s ohledem na technické i sociální aspekty. Další informace o projektu naleznete na www.consech20.eu .
Vaše zapojení  je pro nás důležité. Doufáme, že tímto výzkumným projektem přispějeme k ochraně  betonových stavebních památek 20. století. Vyplnění dotazníku Vám zabere méně než 10 až 15 minut. Se všemi informacemi, jež jsou součástí tohoto průzkumu, bude zacházeno jako s důvěrnými  a nebudou použity ani  šířeny mimo rámec tohoto projektu.Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy