Заявка Волонтера на Конференцію Здорова спина-2019
Ми дуже раді, що ви хочете долучитись до нашої команди! Залиште, будь ласка, свої контакти в цій анкеті, щоб ми могли зв'язатись з вами!

Ви зможете взяти участь у майстер-класах та семінарах провідних майстрів, пройти експрес-обстеження, консультації, дегустації корисних продуктів.

У процесі організації такого масштабного і важливого заходу виникає багато організаційних моментів: розміщення промо матеріалів, підготовка залів, допомога учасникам і гостям, фото та відео.

Ми запрошуємо до співпраці:
- фото- і відеооператорів, не обов'язково бути професіоналом, достатньо мати техніку та бажання;
- волонтерів для організаційної роботи: інформування учасників, проведення реєстрації, розміщення рекламних матеріалів на території проведення заходу, сприяння в організації вечірньої програми тощо.
- інформаційних волонтерів (довиставкова підготовка): написання текстів, генерація контенту, поширення інформації в соціальних мережах, розміщення інформації на різних інформаційних порталах, пошук потенційних спікерів/учасників, поширення постерів та інформаційних матеріалів у своєму місті.

Якщо все це здається вам цікавим, то долучайтесь до нашої команди і ставайте волонтером Конференції Здорова Спина — просимо залишити свої контакти і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Дати: 23 листопада 2019
Адреса: Київ Event Hall "Маячок", вул. Лютнева, 58А (м. Київ)
Телефонуйте: +380671933161, або пишіть: alter.med.expo@gmail.com
Email address *
Контактний номер телефону *
Розкажіть кілька слів про себе, про досвід волонтерства (якщо він є, то це буде перевагою), про те, чим хотіли б займатися. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service