Хочу посадити дерево!
Напевно Вас цікавить результат, тобто щоб ваше дерево виросло здоровим і жило довго. Для того, аби так сталося, ми пропонуємо варіант з мінімальними ризиками. Для цього важливо обрати правильне місця, правильний саджанець, правильно його посадити і доглядати молоде дерево принаймні перші кілька років.

Ви разом з садівником Львова обираєте місце посадки та вид, оплачуєте саджанець.

Місто висаджує саджанець за Вашої участі в найближчий період посадки дерев, переважно це відбувається в жовтні-листопаді або вже навесні.

Важливо зазначити, що ми пропонуємо садити лише якісні сформовані саджанці з розсадників в місцях з найбільш сприятливими умовами, що мінімізує ризики не приживлення чи пошкодження дерева після висадки. Вартість такого саджанця переважно є від 2,2 до 4,5 тис. грн.


Як це працює?
1. Заповніть, будь ласка, електронну форму (посилання). В заявці Ви можете вказати бажану локацію та/або вид дерева, а можете і не вказувати.
2. Після опрацювання заявки з вами сконтактує садівник району чи парку для узгодження деталей (вибір місця, саджанця, дня посадки та інше).
3. Ви оплачуєте рахунок за саджанець, який Вам виставляє обраний Вами розсадник.
4. Ви отримаєте запрошення на посадку дерева з вказанням часу.
5. Проводити висадку будуть спеціалісти з догляду озеленення відповідного району чи парку, під наглядом садівника і за Вашої участі. Все необхідне для висадки буде на місці.
6. Садівник та міські служби здійснюватимуть нагляд за ростом дерева. Але Ви можете періодично навідувати та поливати дерево, так воно розвиватиметься швидше і краще.

Дякуємо за зголошення!


Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ заявника *
Номер телефону заявника *
E-mail заявника *
Ваші побажання щодо локації посадки (назва вулиці або парку)
Ваші побажання щодо виду дерева
Коментарі
Я даю згоду на обробку інформації
Я погоджуюся з усіма зазначеними умовами проекту
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy