#Kózkówna 2023 wyjazd z Wągrowca  

W imieniu Ojców Kapucynów z Mogilna oraz Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodych „Kózkówna – XXXVIII Światowy Dzień Młodzieży”. Odbędzie się ono 18 listopada w Dąbrówce, skąd po wspólnej modlitwie i słowie wprowadzającym, wspólnie wyruszymy w pieszej pielgrzymce do Mogilna. Całość wydarzenia w tym roku poprowadzi o. Daniel Stelmaszek – kapucyn, misjonarz.   

Wyjazd 18 listopada o godz. 9.30 z parkingu przy parafii bł. Michała Kozala w Wągrowcu. Koszt: 30 zł. Zgłoszenia przez formularz elektroniczny do 15 listopada. Link do formularza: https://forms.gle/arDmM63w7PsBJwec8
Osoby niepełnoletnie muszą przynieść zgody na udział w wyjeździe od rodziców!!!

Jeżeli po wypełnieniu formularza, okaże się, że z ważnych przyczyn nie możesz pojechać; prosimy, aby powiadomić ks. Kacpra Politowskiego (wysyłając smsa pod numerem 516 679 425 o treści: REZYGNUJĘ Z WYJAZDU + imię i nazwisko).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwisko *
Imię *
PESEL *
Wiek *
Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć pismo następującej
Wyrażam zgodę na udział córki/syna w wyjeździe do Wrześni na Święto Młodych KOSTKA 2023 w dniu 16 września br. Jednocześnie informuję, że moje dziecko choruje na: ………………………………………………………………………………………..........
i potrzebuje zażywać leki: …………………………………………………………........

W razie choroby/wypadku proszę powiadomić:
dane kontaktowe (telefon)

…………………………………………………….
Data i podpis rodziców lub opiekunów
Parafia zamieszkania *
Nr tel. uczestnika *
Nr tel. rodzica/opiekuna
(w przypadku osób niepełnoletnich)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku ze zgłoszeniem na pielgrzymkę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Archidiecezja Gnieźnieńska.
Uwagi...
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy