SEM_Speaking & Presentation Skills
Değerli Kurs Adaylarımız,

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Yabancı Diller Eğitimi, İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktayım.

Sizlere daha iyi ve hedefe yönelik eğitim sunmak için Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) üzerinden "İngilizce Konuşma ve Sunum Becerileri" üzerine toplamda 7 hafta ( 40 ders saati + 2 saat seviye belirleme dersi) sürecek bir İngilizce kursu açmayı planlıyoruz. Kurs ilanına çıkmadan önce, sizlerin bu tip bir kurstan beklentilerinizi öğrenmek istiyoruz. Bu doğrultuda, sizi hedefe götürecek bir programı en kısa sürede düzenleyeceğiz. Yeterli katılım sonucunda (20 kursiyer) ayni meslek grubundaki kursiyerler bir sınıfta toplanabilecektir.
Not: Konuşma kursumuzda dilbilgisi eğitimi verilmeyecektir ve bu kurs İngilizce seviyesi orta düzeyde olan katılımcılar için uygun görülmektedir. Bu kursa her meslek grubundan en az A2 Elementary seviyesini bitirmiş B1 (Pre-Intermediate) seviyesindeki adaylar veya YÖKDİL/YDS sınavlarının birisinden 45 üzeri puan, IELTS sınavından genel ortalaması 4.0 puan, TOEFL IBT sınavından genel ortalaması 55 puan alanlar katılabilirler. Ayrıca, bu kurs için İngilizce seviyenizin uygun olup olmadığına ilgili Öğretim Üyesi tarafından karar verilmesini istiyorsanız, 2 ders saatlik bir programa katılabileceksiniz. 20 kişilik sınıflar oluşturulacak olup kurs ücreti kişi başı 700₺ (akademik personel ve yakınlarına %20 indirim uygulanacaktır) olarak belirlenmiştir.

Yapmış olduğumuz çalışmayla ilgili herhangi bir sorunuz olursa bizimle bağlantıya geçeceğiniz irtibat adresi aşağıda belirtilmiştir. Yardımlarınız ve değerli zamanınız için çok teşekkür ederiz.

Dr. Öğr. Üyesi Yunus Emre AKBANA
Eğitim Fakültesi, İngiliz Dili Eğitimi ABD
03443004473
yakbana@ksu.edu.tr

Adınız Soyadınız
Bu sayede sizinle iletişime geçilebilecektir.
Your answer
Cep Telefonu
Bu sayede sizinle iletişime geçilebilecektir.
Your answer
Yaşınız
Your answer
Mesleğiniz
Your answer
Daha önce aldığınız İngilizce Eğitimi. (Birden fazla seçeneği işaretleyebilirsiniz)
YDS/YÖKDİL/TOEFL/IELTS/PTE vb. sınavlarından dil Puanınız varsa lütfen belirtiniz
Your answer
İngilizce yeterlik seviyeniz hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen aşağıdaki becerilerdeki seviyenizi size uygun şekilde işaretleyiniz.
Çok Kötü
Kötü
Orta
İyi
Çok İyi
Dilbilgisi
Kelime
Telaffuz
Konuşma
Okuma
Yazma
Dinleme
Açılacak olan İngilizce konuşma kursuna ek olarak İngilizcenizi geliştirmek için hangi yöntemleri izlemeyi planlıyorsunuz?
Konuşma becerisi üzerine yapılacak bu kursa neden katılmak istiyorsunuz? Lütfen aşağıdaki seçenekleri sizin için en az önemliden en çok önemliye göre işaretleyiniz.
En az
Az
Orta
Çok
Çok fazla
Günlük yaşantı İngilizcesi
İş İngilizcesi
Akademik İngilizce
Akademik sunum becerileri İngilizcesi
Yurtdışı deneyimi İngilizcesi
İngilizce konuşma becerileri sizin için ne kadar önemlidir? Lütfen bu soruyu aşağıda verilen önermelere uygun olarak "Çok Az" dan "Çok Fazla" sıralamasına uygun olarak işaretleyiniz.
Çok Az
Az
Orta
Çok
Çok Fazla
Tartışmalara katılmak
Sorular sormak ve yöneltilen sorulara cevap vermek
Sunum yapmak ve raporları sözlü sunmak
Seminerlerde konuşma yapmak
Günlük konuşma dilini kullanmak
Yabancılarla kendi alanı ile ilgili konuşmak
Genel (akademik olmayan) kelimeleri kullanmak
Bilim dalıyla ilgili akademik kelimeler kullanmak
Konuşurken dil bilgisini doğru kullanmak
Konuşurken telaffuz, vurgu ve aksana dikkat etmek
Akıcı ve doğru konuşmak
Anlaşılır ve açık konuşmak (konunun anlaşılırlığı)
Anlatmak istediği düşünceyi ifade edebilmek
Bu kurs haftaiçi sizin için uygunsa hangi gün ve zaman aralıklarında katılabilirsiniz? Lütfen en fazla 2 gün seçiniz. Eğer haftasonu sizin için uygunsa lütfen bir sonraki soruyu cevaplayınız.
Bu kurs haftasonu sizin için uygunsa gün ve zaman aralıklarını lütfen seçiniz. Lütfen birisini seçiniz.
"İngilizce Konuşma ve Sunum Becerileri" kursumuz ile ilgili eklemek istediğiniz beklentileriniz varsa lütfen açıklayınız.
Your answer
Üniversitemiz bünyesinde başka bir İngilizce kursu açılmasını istiyorsanız, lütfen talebinizi belirtiniz.
Your answer
Bu ön kayıt formu üzerinden, kişisel cevaplarınız (ad soyad ve iletişim bilgileri) saklı tutularak bu bilgilerin akademik çalışmalarımızda da kullanılması için izninizi rica ediyoruz.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service