Nabór roczniki 2008 - 2009
Klub Sportowy „Barakuda” zaprasza dzieci z roczników 2008 i 2009 do podjęcia nauki i doskonalenia pływania w ramach sekcji pływackiej. Nabór do grupy zostanie poprzedzony sprawdzianem cech motorycznych oraz testem umiejętności pływackich zaleconym przez Polski Związek Pływacki. Uzyskane wyniki pozwolą na wyłonienie grupy 15 dzieci, z najlepszymi wynikami. Dzieci nie muszą umieć pływać ale takie podstawowe umiejętności jak oswojenie z wodą, zanurzenie głowy, wydech nosem pod wodą, strzałka na piersiach znacznie zwiększą szanse na przyjęcie do grupy.

Grupa tworzona jest z myślą o podjęciu przez dzieci treningu pływackiego. W przyszłości związane jest to ze zwiększeniem ilości zajęć na basenie, nawet do 8 godzin tygodniowo oraz z udziałem dzieci w zawodach pływackich.

Po zakwalifikowaniu się do grupy należy wypełnić i złożyć deklarację członkowską.
W klubie obowiązują opłaty składek członkowskich. Dla tej grupy Zarząd zdecydował o wprowadzeniu niższej składki w wysokości 50 PLN przez okres marzec – czerwiec. Od września obowiązywać będzie składka członkowska jak dla pozostałych zawodników.

Sprawdzian cech motorycznych zostanie przeprowadzony na hali sportowej ZSM nr 1 przy ulicy Kopernika 9 w dniach 11 lutego i 4 marca w godzinach od 9.00 – 12.00. Test umiejętności pływackich przeprowadzony będzie na basenie w dniach 28 luty i 2 marca w godzinach 19.00 – 20.00 Zbiórka grupy na basenie o 18.45 w holu przy kasach.
Zakres sprawdzianu i testu mogą Państwo sprawdzić w załączonym pliku.

Zgłoszenie dziecka do grupy dokonujemy poprzez formularz zgłoszeniowy. W trakcie zgłoszenia mogą Państwo zaznaczyć termin sprawdzianu i testu, organizatorzy zastrzegają sobie jednak prawo do zmiany wybranego terminu, o czym poinformują zainteresowane osoby.

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA
Your answer
ROK URODZENIA DZIECKA
Your answer
TELEFON DO KONTAKTU
Your answer
SPRAWDZIAN CECH MOTORYCZNYCH
Required
TEST UMIEJĘTNOŚCI PŁYWACKICH
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms