01.05.2019 - 05.05.2019: ORAE - Pleśna (Julia i Janusz Staneccy)
Formularz zgłoszeniowy na rekolekcje Domowego Kościoła diecezji bydgoskiej
Zasady przyjmowania zgłoszeń na rekolekcje
Zgłoszenie odbywa się wyłącznie poprzez niniejszy formularz zgłoszeniowy. Przed przystąpieniem do jego wypełniania prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie poniższych zasad, po czym kliknięcie przycisku "DALEJ".

Rekolekcje przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych, które przeżyły Oazę Rodzin I st. Na rekolekcje małżonkowie mogą przyjechać z własnymi dziećmi.

Wypełnienie i przesłanie formularza NIE JEST równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników rekolekcji. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia ze względu na niespełnienie ww. warunków.

Koszty i dane do wpłat zaliczki znajdują się na stronie: www.dk.bydgoszcz.pl/rekolekcje. Po wpłynięciu zaliczki na wskazane konto zgłoszenie wpisywane jest na listę uczestników rekolekcji. Brak wpłaty zaliczki w wyznaczonym terminie powoduje przesunięcie zgłoszenia na ostatnie miejsce na liście rezerwowej.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu na rekolekcje wpłacona zaliczka nie jest zwracana za wyjątkiem sytuacji, gdy na zwolnione miejsce zostaną wpisani kolejni uczestnicy.

Pozostała część opłaty za rekolekcje powinna zostać wpłacona gotówką w czasie rekolekcji parze moderatorskiej.

Po skompletowaniu i zamknięciu listy uczestników każde małżeństwo z tej listy otrzyma kartę uczestnictwa zawierającą między innymi podstawowe informacje organizacyjne, mapkę dojazdu, kontakt do pary moderatorskiej, itp. Otrzymanie tej informacji jest jedynym potwierdzeniem przyjęcia na rekolekcje.

W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach wraz z datą urodzenia, która będzie wykorzystywana do złożenia życzeń urodzinowych jeśli takowe przypadną w trakcie rekolekcji.

Przy ustalaniu wysokości opłat za dzieci pod uwagę będzie brany wiek rocznikowy na dzień rozpoczęcia rekolekcji (czyli np. w roku 2015 za dwulatka uważamy osobę urodzoną w roku 2013, niezależnie od miesiąca urodzenia).

Podczas zajęć rodziców w trakcie rekolekcji dziećmi mającymi 3 lat i starszymi zajmuje się diakonia wychowawcza. Co do zasady organizatorzy nie zapewniają samodzielnego łóżka oraz opieki diakonii wychowawczej dla dzieci w wieku do 2 lat, które przez cały czas trwania rekolekcji pozostają pod opieką rodziców. W przypadku konieczności zabezpieczenia dziecku szczególnej opieki (np. w przypadku choroby lub niepełnosprawności) należy wziąć pod uwagę fakt, że diakonia wychowawcza może nie być do tego odpowiednio przygotowana.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z parą moderatorską: orae2019@gmail.com.

Potwierdzenie *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service