Přihláška do HB
Být Brontosaurem je dobrá volba! Potřebujeme od Tebe jen pár údajů.
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Bydliště (včetně PSČ) *
Your answer
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Tímto se přihlašuji ke členství v Hnutí Brontosaurus a vyjadřuji souhlas s programovými cíli Hnutí Brontosaurus. Jsem si vědom(a) svých práv a povinností z členství vyplývyjících. *
Programové cíle HB
a) Vychovávat sebe i druhé prací, vlastním příkladem, hrou i bezprostředním kontaktem s přírodou k zodpovědnému přístupu k životu a planetě. Chránit přírodu a hledat cesty k souladu mezi ní a člověkem. Pečovat o kulturní a historické dědictví a rozvíjet jeho odkaz dnešku.
b) Zajímat se o problémy společnosti a s ohledem na dlouhodobá hlediska a názory druhých lidí hledat jejich řešení. Podporovat zdravé snahy usilující o odklon od konzumního způsobu života.
c) Dávat si navzájem radost. V tomto duchu pořádat nápadité pracovní a zážitkové akce. Pomáhat zejména mladým lidem vytvářet kolektivy umožňující pocit sounáležitosti, uznání a seberealizace.
Souhlasím s užíváním osobní údajů pro potřeby Hnutí Brontosaurus, popř. pro potřeby níže uvedeného základního článku ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů - viz poučení. Seznámil(a) jsem se s podmínkami ochrany osobních údajů: http://www.brontosaurus.cz/osobni-udaje . *
Ano
Chceš se přihlásit do konkrétního základního článku či klubu? Pokud ano, vepiš jeho název.
Your answer
Zvláštní přání, vzkaz?
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Hnutí Brontosaurus. Report Abuse