Brandaris Race 2021, přihlašování -NÁHRADNÍCI
KAPACITA MOMENTÁLNĚ ZAPLNĚNA! PŘIHLASTE SE JAKO NÁHRADNÍK A V PŘÍPADĚ UVOLNĚNÉHO MÍSTA VÁS KONTAKTUJEME.

Přihlašování na legendární závod historických holandských plachetnic s plochým dnem konající se v termínu 15.-17.10.2021. Tetris Sailing má jen pro své posádky celou jednu plachetnici, klipr Actief, s celkovou kapacitou 32 osob. Všichni přihlášení tedy budou na jedné lodi.

Přihlášení platí po zaplacení platby za plavbu 6 360 Kč. Platbu prosím posílejte na účet 2701870155/2010, VS 2021010. V případě odřeknutí účasti je platba vratná v případě, že se najde náhradník. Platební údaje vám také přijdou do emailu.

V ceně je vše - pronájem lodi, služby kapitána a bocmana, transit log, poplatek v marině, stravování od sobotní snídaně i závěrečný úklid.

Nalodění probíhá v pátek 15.10. v 18:00 ve městě Harlingen v Nizozemí. Samotný závod se koná v sobotu přes den a trasa vede na blízký ostrov Terschelling. V neděli probíhá plavba zpět do Harlingenu a okolo 17:00 je konec celé akce.
K plavbě nejsou potřeba žádné zkušenosti s plachetnicemi ani jachtingem.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřebě dalších informací pište na tetris.sailing@gmail.com

Vyplněním přihlašovacího formuláře dáváte souhlas ke zpracování jména, příjmení a emailové adresy Terezou Langhammerovou ve smyslu Nařízení (EU) č. 2016/679 (dále jen „GDPR“) a to výhradně pro komunikaci ohledně plavby, organizačních záležitostí, pro účely zajištění bezpečnosti účastníků a jejich pohodlí a pro zasílání informačních emailů ohledně nabídky dalších plaveb a akcí. Dle GDPR máte právo požadovat kopii údajů, informace o druhu zpracování, opravu nebo po skončení účelu zpracování výmaz údajů, stejně jako možnost údaje upravit, aktualizovat nebo omezit zpracování. Toto právo je možné využít kdykoliv prostřednictvím elektronické emailové žádosti.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy