Formularz zamówienia dla grup turystycznych
Dzień Dobry!

Mamuśka! Polish Kitchen and Bar ma wieloletnie doświadczenie w goszczeniu wielu, bardzo licznych, nawet ponad stuosobowych grup turystycznych, zapewniając zdrowe i obfite posiłki. W przeciwieństwie do niektórych dużych sieci, kochamy grupy turystyczne!

Nasza nowa flagowa lokalizacja w Southbank przy 9 Addington Street, SE1 7RY, tuż poniżej stacji Waterloo, i tuż po drugiej stronie mostu od parlamentu Westminster, sprawia, że ​​jeszcze łatwiej jest dużym grupom usiąść, najeść się i wrócić „na trasę” w niecałą godzinę.

Jesteśmy 3 minuty spacerem od Parliament Square, London Eye, IMAX, Royal Festival Hall i wiele więcej! Znajdujemy się pośrodku głównej dzielnicy turystycznej Londynu, z parkingiem dla autokarów na Belvedere Road.
Dzięki oddzielnej przestrzeni dla dużych grup na antresoli, jesteśmy idealnym wyborem na lunch, kolację, a nawet drinki na „koniec trasy”!

Aby uniknąć rozczarowania brakiem miejsc, radzimy złożyć rezerwację możliwie najwcześniej! MINIMUM NA TYDZIEŃ PRZED PRZYBYCIEM GRUPY Prosimy o wypełnienie formularza zamówienia zawierającego wszystkie dane kontaktowe, wybór menu, wybór rabatów i darmowych opcji.

UWAGA: Prosimy o podanie dokładnych danych i kontaktu (nr telefonu) do przewodnika, który będzie opiekował się grupom w danym dniu i z nią będzie odwiedzał naszą restaurację.

Bezpiecznej podróży i do zobaczenia wkrótce!

Email address *
Z powrotem "na trasie" w godzinkę albo mniej!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service