8.uzdevums -Latvijas ostas
Nospied pogu Iesniegt/Submit vadītāja norādītajā laikā, jo pēc tam atbildes vairs netiks pieņemtas.
Email address *
Numurs *
Raksti BEZ ATSTARPĒM un CITIEM SIMBOLIEM! Savu dalībnieka numuru meklē šeit (ja neatrodi - pieraksti sevi turpat pie brīvajiem numuriem): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LBUyBOaBmBogTIJAMhtx7Wgvlyt7xWb4H14hDR5p3Y8/edit?usp=sharing Ja nevēlies reģistrēties (piemēram, vairs neej skolā), bet vēlies sevi ieraudzīt rezultātu tabulā, tad vispirms izpildi 1.uzdevumu un pēc tam pārējos pēc izvēles - un visos raksti vienādu sevis izdomātu unikālu numuru - lielāku par 1500, piemēram, telefona numuru (vari nomainīt kādu ciparu, lai Tev neviens nezvanītos).
Vārds Uzvārds
Drošībai, ja nu numurs uzrakstīts nepareizi. Vārdu raksti pirms uzvārda! Pēc uzvārda neraksti liekas atstarpes vai simbolus!
1. attēlā redzamā osta ir izvietojusies, kādas upes grīvā, kas veidojusies satekot 2 citām upēm. Šī osta atrodas senās kuršu zemes - Piemares teritorijā. Nosauciet ostu!
1 point
Captionless Image
2. Attēlā redzamā osta ir mākslīgi veidota 1956.gadā, bet tās pilnīga izbūve nav pabeigta. Pirms tam šajai apdzīvotajai vietai bija dabīga osta upes grīvā. Šo upi sauca par Melnupi un vēlāk par Vecupi. Sakarā ar kāda kanāla izbūvi, kuru izraka 1842.gadā, lai nosusinātu muižnieku pļavas un laukus, ūdens līmenis Melnupē pazeminājās par 4 metriem, līdz ar to vecās ostas darbība izbeidzās.... Nosauciet ostu!
1 point
Captionless Image
3. Nosauciet attēlā redzamo Latvijas ostu!
1 point
Captionless Image
4. Šī osta ir maza pat pēc Latvijas mēroga. Šīs ostas teritorijā 2008. gada vasaras sezonā tika izvērsta plaša atpūtas parka būvniecība. Šī osta atrodas Salacgrīvas lauku teritorijā, vietā, kur Krišupīte ietek Rīgas jūras līcī. Osta galvenokārt tiek izmantota, kā jahtu piestātne. Nosauciet ostu!
1 point
Captionless Image
5. Attēlā redzama, kāda ezera Z daļa. Šis ezers pēc virsmas platības ir 3.lielākais Latvijā. Jums jānosauc attēlā redzamā osta!
1 point
Captionless Image
6. Nosauciet attēlā redzamo Latvijas ostu!
0 points
Captionless Image
7. Attēlā redzamā osta ir sens jūrniecības un tirdzniecības centrs. Šī osta atrodas tāda paša nosaukuma upes grīvā. Kuģošanai šo upi izmantojuši jau senie vikingi. Par to netieši liecina tā sauktās velna laivas - akmeņu krāvumi upes krastos pie Bīlavām, Lubes un citur. Kā sīkosta tā jau darbojusies Kurzemes hercogistes laikā. Nosauciet ostu!
1 point
Captionless Image
8. Šī osta atrodas Baltijas jūras Rīgas līča Austrumu piekrastē aptuveni 50 km attālumā no Rīgas. Osta ir izvietojusies Aģes upes grīvā. Sākotnēji osta apkalpoja tikai zvejas kuģus, no 1997.gada tika uzsākts koksnes eksports, kas ievērojami palielināja ostas kravu apgrozījumu. Jums jānosauc osta!
1 point
Captionless Image
9. Nosauciet attēlā redzamo Latvijas ostu!
1 point
Captionless Image
10. Nosauciet attēlā redzamo Latvijas ostu!
1 point
Captionless Image
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy