Autoportret
W pandemicznym czasie chcemy Wam podarować „Nową nadzieję”, najnowszy numer „Autoportretu”. W zamian za link do pobrania całego zeszytu w PDF prosimy Was o przekazanie nam adresu mailowego, na który będziemy przesyłać Wam informacje o nowych wydaniach naszego kwartalnika. Serdecznie zachęcamy też do prenumerowania drukowanego "Autoportretu"  – każdy zakupiony numer i każda zamówiona prenumerata w czasie, gdy sprzedaż „Autoportretu” jest ograniczona, bardzo pomoże nam przetrwać okres kryzysu. Prenumerata: http://e-sklep.mik.krakow.pl/czasopisma/. Korzystajcie i dzielcie się!

A teraz przedstaw się, żeby móc pobrać "Nową nadzieję" – 68. numer "Autoportretu":
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Dane osobowe
Sięgają Państwo po pismo „Autoportret”, dlatego powinni Państwo wiedzieć, że:

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie (MIK), wydawca “Autoportretu”,  ma siedzibę w Krakowie przy ul. 28 lipca 1943 17c, 30-233. Zarządzamy Państwa danymi osobowymi.

Informacji na ten temat udziela Tomasz Włodarski. Pełni on rolę inspektora ochrony danych, w skrócie IOD. Można do niego zadzwonić pod numer: +48 533 310 438 lub napisać wiadomość e-mail na adres: iod@mik.krakow.pl.

Korzystamy z danych osobowych (imię, nazwisko, adres email), by przekazywać Państwu informacje o kolejnych numerach “Autoportretu” oraz o prenumeracie i  promocjach sprzedaży naszego kwartalnika.

Pełna informacja: https://sites.google.com/mik.krakow.pl/autoportret

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Małopolski Instytut Kultury w Krakowie. Report Abuse