VI Festiwal Kobiet Babi Raj
Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku
14 marca 2020 r., godz. 10.00 - 15.00
To już kolejna VI edycja festiwalu kobiet. Stwórz go z nami i zaprezentuj swój talent. Przyjmujemy zgłoszenia wystawców z każdej dziedziny. Szyjesz, malujesz, gotujesz, robisz coś ciekawego, wystaw się za darmo w naszej bibliotece. Chcesz poprowadzić ciekawe zajęcia, warsztaty, konsultacje, porady i podzielić się swoją wiedzą? Chętnie stworzymy przestrzeń do tego typu działań. Masaż, taniec, medytacja, koncert…wszystkie aktywności mile widziane. Można sprzedawać, kupować i wymieniać się. Zasady ustalamy indywidualnie. Zapraszamy Ciebie do świetnej zabawy. Wspieramy lokalnych twórców i propagujemy ideę swap party, która polega na wymianie dóbr wszelakich. Nadaj swoim rzeczom nowe znaczenie i zaopatrz się w coś naprawdę wyjątkowego. Dla każdego znajdzie się coś atrakcyjnego.Ten dzień należy do kobiet. Tutaj znajdziecie to, co potrzebne jest do szczęścia: miłą atmosferę, babskie rozmowy, porady specjalistów i zdrowe jedzenie. Wspólnie stworzymy szafę pełną ubrań, pomysłów i doznań.
Do 24 lutego przyjmujemy zgłoszenia. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na kontakt.
Festiwal kobiet odbędzie się 14 marca (z okazji Dnia Kobiet) w godz. 10.00 – 15.00
Przestrzeń: Dział dla Dorosłych, Bractwo Białej Wieży (parter), Dział dla Dzieci i Młodzieży, Czytelnia, Laboratorium

Wolontariusze pełni zapału i chęci do pracy również poszukiwani – bądźcie częścią czegoś fajnego i wspólnie z nami stwórzcie to wydarzenie.
Imię i nazwisko / nazwa firmy *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Czym się zajmujesz? Co chcesz wystawić albo jakie zajęcia poprowadzić? *
Jakie masz potrzeby: stolik, krzesło, dostęp do prądu, wody, itp. *
Link do strony, Facebooka, portfolio , itp.
Opisz w trzech zdaniach swoją działalność *
Klauzula informacyjna dla uczestników Festiwalu Kobiet Babi Raj
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku z siedzibą w Lęborku, ul. Armii Krajowej 16 (nazywana dalej „Biblioteką”).
2. Inspektorem ochrony danych w Bibliotece jest Anna Cykman, kontakt e-mail: komputeryzacja@biblioteka.lebork.pl.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji festiwalu. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Biblioteki.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres przygotowań do festiwalu i zostaną usunięte najpóźniej 2 miesiące po jego zakończeniu.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu – zgodnie z ww. rozporządzeniem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ww. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych .
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa w festiwalu w charakterze wystawcy.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu organizacji VI Festiwalu Kobiet Babi Raj.
Twoje dane są nam potrzebne do komunikacji z wystawcami festiwalu, oraz poinformowaniu uczestników, jacy wystawcy będą na imprezie (w formie plakatu promocyjnego). Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie wyżej podanych danych to nie wysyłaj tego formularza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w związku z organizacją i promocją festiwalu *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy