Přihláška do kurzu SK SKIŠKOLA Plzeň
2023/2024
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Obecné informace
Termíny konání:
Výuka začíná v sobotu, tedy 13. ledna 2024. Konat se bude šest po sobě jdoucích víkendů s případnou přestávkou 24.2. (1 víkend na konci jarních prázdni v Plzeňském kraji). Pokud by nebyly ideální sněhové podmínky, kontrolujte prosím pravidelně náš web www.skiskola.cz a facebook, kde vždy ve čtvrtek odpoledne uveřejníme, pokud by se z důvodu malé sněhové pokrývky lekce nekonala. Na stejném místě bychom Vás informovali i o náhradních termínech.

Cena:
poplatek za lyžařskou školu zahrnuje:
6 víkendových lekcí konaných v sobotu (cena 4.590,- Kč)
přepravu autobusem z Plzně do Krušných hor a zpět (cena bez dopravy je 3.590,- Kč)
výuku vedenou kvalifikovanými učiteli lyžování nebo snowboardingu
slevu na lyžařské permanentky na svahu v době výuky, cena permanentky se řídí ceníkem areálu (předpokládáme 350,- Kč)
slevu na oběd v lyžařském středisku, (cenu oběda předpokládáme 150,- Kč, obsahuje polévku, jídlo, pití)
bezplatné využívání pomůcek lyžařské školy i lyžařského oddílu při výuce

Odjezd:
Autobusy odjíždí vždy v 7:00 hod od parkovacího prostoru u TJ Slavoj Plzeň (6:40 ze Starého Plzence a 7:20 od Globusu), nad zimním stadionem pod vlakovou zastávkou. (pozor, nad kolejemi u plaveckého bazénu je odjezd jiné lyžařské školy!). Na místě odjezdu buďte prosím cca o 15 minut dříve, dle pokynů řidiče umístíte lyže do zavazadlového prostoru a dítě do autobusu. Autobusy budou za čelním sklem označeny číslem dle Vašeho rozdělení, viz. přiložený seznam. Před odjezdem bude na webových stránkách uveden kontakt na vedoucí autobusů. Kdybyste měli ráno jakýkoliv problém, volejte jim. Vedoucímu autobusu také při nástupu prosím oznamte, dělá-li se dětem za jízdy špatně, abychom předešli případným komplikacím. Pokud máte výuku bez společné dopravy, pak se připojte k družstvu na parkovišti pod sjezdovkou.

Co s sebou:
Lyže a hůlky, případně snowboard, nejlépe zabalené v plátěném vaku s jmenovkou (časté záměny podobných vaků!!!). U dětí je povinná helma, ale doporučujeme další pasivní bezpečnostní prvky jako páteřové chrániče a vyztužené rukavice pro snowboardisty. Dále dětem s sebou zabalte batoh na záda, do kterého dejte přeskáče, peníze na vlek a oběd (doporučuji max 500 Kč vč. oběda a skipasu), vlek nebo snowpark stojí 350,- a platí ho jen družstva, která je využívají. Dále svačinu na celý den i cestu zpět, čepici, rukavice. Prosím nedávejte dětem s sebou žádné přebytečné věci. Malým dětem samozřejmě s lyžemi i batohy pomůžeme.
Vyžadujeme potvrzení o seřízení lyží na jméno účastníka školy.
Doprovod rodičů:
Pokud bude v autobusech místo, pak je možné zaplnit volná sedadla rodiči a doprovodem. Za cestu tam a zpět nám pak zaplatíte 300 Kč.

Výuka:
Doba výuky je přibližně od 9:00 do 15:30, každé družstvo má 1-2 instruktory a maximálně 10 dětí. V případě potřeby je možné kdykoliv dítě přeřadit do jiného družstva, aby např. nebylo zbytečně brzděno pomalejšími dětmi. Obědová pauza je cca hodinu mezi 11:30 a 13:30 spojená s odpočinkem v herně. Odjezd autobusů z parkoviště je v 16:00.
Příjezd: Do Plzně přijíždíme v cca 17:45 (Zimní stadion, 17:30 Globus, 18:20 Starý Plzenec) na stejné místo, odkud jsme ráno odjížděli. Prosím buďte na místě včas, v případě zpoždění prosím zavolejte vedoucímu autobusu a informujte ho.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy