AKADEMIA LUDZI AKTYWNYCH
Zapraszamy do udziału w Akademii Ludzi Aktywnych i włączania się w działania na rzecz pozarządowego Szczecina. Cel jest prosty - udział w jak największej ilości inicjatyw, wydarzeń, szkoleń i warsztatów, pokazanie czym dla mieszkańców jest pozarządowy Szczecin. Grupy z największą ilością punktów powalczą o nagrodę za najaktywniejszą postawę i włączanie się w działania pozarządowego Szczecin.

Czas zgłoszeń do Akademii: 23 kwietnia - 6 maja 2018 roku

Realizacja działań w ramach Akademii: 7 - 27 maja 2018 roku (realizacja polega na włączaniu się w działania i uczestnictwo w działaniach dostępnych na stronie www.platany.szczecin.pl/ALA; zgłoszenia wg listy i kolejności/ uczestnictwo dowolne wg zaproponowanych inicjatyw dostępnych na stronie www).

UWAGA - niniejszy formularz służy do zgłaszania grup do Akademii. Po zgłoszeniu na adres kontaktowy zostaną przekazane szczegóły uczestnictwa w Akademii Ludzi Aktywnych.

UWAGA - wszystkich uczestników Akademii zapraszamy w dniu 27 maja 2018 roku do uczestnictwa w spotkaniu na Jasnych Błoniach - Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI - podczas którego ogłosimy zwycięzców na najaktywniejszą grupę w ramach Akademii i rozdamy nagrody (wartość nagród: 1 miejsce- 500zł, 2 miejsce - 300zł, 3 miejsce - 200 zł; nagrody ustalane indywidualnie z grupami zwycięskimi).

Zapraszamy do udziału.

Email address *
Nazwa grupy
Tutaj można podać nazwę własnej grupy jeśli chcielibyście taką mieć
Your answer
Reprezentowana instytucja/ szkoła/ organizacja
Informacja czy grupa uczestnicząca jest reprezentantem danej szkoły czy instytucji (np. klasa z 90 LO, grupa przy Stowarzyszeniu ABC). Jeśli występujecie bez można po prostu wpisać nie dotyczy.
Your answer
Skład grupy
Ilość osób i informacje kto - imię i nazwisko.
Your answer
Reprezentant grupy - imię i nazwisko
Your answer
Telefon kontaktowy do reprezentanta grupy
Your answer
Inne/ uwagi/ informacje dodatkowe
Your answer
Oświadczenie i zobowiązanie *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service