21.04 Krugozir TravelCamp / Киев, НАУ

<b>Krugozir TravelCamp – одноденний практичний захід, присвячений плануванню самостійних бюджетних подорожей у будь-які куточки світу. </b>

Від досвідчених мандрівників України Ви почуєте усе про організацію максимально економної мандрівки Європою та безпроблемне отримання Шенгенської , Британської та Американскої візи, нюанси планування подорожі Азією, Мексикою, Південною Америкою, Африкою.

Про купівлю авіаквитків за 5 – 70 євро, бронювання житла за кордоном, планування маршруту, транспорт всередині країн розповідатимуть люди, які ці країни об’їздили від і до. Вони знають їх зсередини, тому розкажуть те, чого не дізнаєшся, не побувавши там.

Маючи ці знання, Ви самі обиратимете, куди їхати, коли і скільки там лишатися, не будете переплачувати посередникам і від когось залежати. Досить бути звичайним туристом – станьте професійним мандрівником!

Krugozir TravelCamp має допомогти вам визначитися, куди саме і чому поїхати, як отримати візи, як спланувати економну подорож обраною країною чи регіоном і підготуватися до реалізації мандрівки.

<b>Теми доповідей: </b>
- Отримання Шенгенської візи.Чи можливий легкий шлях? /Сушко Олександр
- Загадкова Мексика. Організація і планування подорожі / Анастасія Мельниченко
- Самостійне отримання Британської візи / Ігор Монастирський
- Планування подорожі Шрі-Ланкою / Максим Терещенко
- Організація самостійних подорожей по Європі / Юлія Шкурко
- Самостійне отримання Американської візи / Ігор Монастирський
- Організація подорожі до Непалу. В трек по Гімалаям самостійно / Максим Терещенко - активно подорожує більше 10 років. Був у 36 країнах і 117 містах.
- Організація самостійної подорожі по Південній Америці / Юлія Шкурко
- Індія на мотоциклі. Незвична подорож країною / Ілона Мостова
- Автомандрівка по острову свободи - Кубі/ Друченко Андрій
- Яхтові подорожі і переходи/ Кондратюк Катерина
- Подорож Танзанією. Сходження на Кіліманджаро/ Ілона Мостова
- Організація тривалої подорожі по Азії (3-8 місяців)/ Антон Гураков
- Автоподорожі по Європі / Кондратюк Катерина
- Подорожуємо на велосипеді. Як підготуватися і скласти маршрут / Яковенко Андрій
- Секрети Автостопу / Антон Гураков

<b>Довідачі та експерти: </b>
- Сушко Олександр - кандидат політичних наук, політолог-міжнародник. З 2006 року - науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва. Перед тим 6 років працював директором Центру Миру, конверсії та зовнішньої політики України.
- Анастасія Мельниченко - фотограф, журналіст, блогер, мандрівниця, етнограф. Редактор журналу для батьків “Жила”, консультант компанії “Make My Trip”.
- Ігор Монастирський - власник і керівник фірми "UKvisas", яка спеціалізується на наданні імміграційних, візових, юридичних послуг.
- Максим Терещенко - активно подорожує більше 10 років. Був у 36 країнах і 117 містах.
- Юлія Шкурко - консультант по плануванню подорожей компанії “MakeMyTrip”
- Ілона Мостова, відвідала 25+ країн. Багато подорожує на мотоциклі, велосипеді, автостопом або пішки, завжди організовуючи поїздки самостійно. На мотоциклі об’їздила всю Індію, Тайланд, Малайзію, Індонезію і багато країн Європи.
- Андрій Друченко - на даний момент в активі мандрівника США, Куба, Франція, Бельгія, Нідерланди, Чехія, Польща, Угорщина, Ізраїль, Індія, Таїланд, Малайзія, Індонезія, Сінгапур, Росія, Казахстан і Туреччина.
- Катерина Кондратюк, По Європі, Україні та Росії наїздила більше 20 тис. км. на авто. Була у Польщі, Хорватії, Испанії, Голандії, Франції, Чехії, Німеччині, Австрії, Словенії, Італії, Угорщині, Естонії, Фінляндії, консультант компанії “Make My Trip”.
- Антон Гураков - мандрівник, журналіст, фотограф і дизайнер з Києва. Побував в 39 країнах (Євросоюз, Сирія, Ліван, Йорданія, Індія, Непал, Китай, Таїланд, М’янма, Лаос, В’єтнам, Камбоджа, Малайзія, Індонезія, Філіппіни)
- Андрій Яковенко - організовує велотури мальовничими місцинами України та Світу. На велосипеді об’їздив усю Україну, мандрував Грузією, Йорданією, Хорватією, Росією, Румунією, Молдовою. Власник компанії “СвітЗаОчі”, яка займається організацією різноманітних недорогих турів.

Після заходу усім відвідувачам буде розіслано презентації з ключовою інформацією по кожному з курсів (навіть тих, на які Ви не встигли потрапити) та всі роздаткові матеріали.

<b>Вартість: </b>
до 24.03 - 150 грн (без ПДВ)
до 07.04 - 200 грн. (без ПДВ)
до 20.04 - 250 грн (без ПДВ)

Інформаційний партнер Business People

сайт TravelCamp http://krugozir.com.ua/ukr/courses/226/0

для реєстрації заповнюйте форму нижче

    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question