LUGUPEETUD VASTAJA!
Olen Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledži üliõpilane ning palun, et vastaksite käesolevale küsimustikule. Saadud tulemusi kasutan oma lõputöös.
Esmalt palun loe järgnev tekst hoolikalt läbi ning siis vasta selle põhjal küsimustele. Küsimustikule vastates lähtuge palun enese arvamustest ja seisukohtadest. Küsitlus on anonüümne.
Palun loe järgnev tekst läbi ning vasta küsimustele.
Valitud spaahotell asub väga kaugel ja on välimuse poolest ajale jalgu jäänud, kuid tegemist on siiski mugava ja armsa spaahotelliga ilusa Lõuna-Eesti looduse keskel, kus kõik hotellitoad on vaatega imekaunile metsale või mägisele maastikule.

Spaahotelli juures oli hea, et sealne basseini- ja saunapark on meeldivalt suur. Seal on olemas mereveebassein, mõnus ja soe mullivann ning terrassiga välibassein. Seal on ka 5 erinevat ja eriti mõnusat sauna. Tervisekeskuses oli väga lai spaahoolitsuste valik, mille seast kindlasti igaüks oma lemmikud leiab ning sealsed massöörid on tõesti väga heal tasemel. Õhtustada sai imemaitsvate roogadega spaahotelli restoranis.

Üldse ei meeldinud aga see, et hotellituba oli jahe. Spaahotellis oli ülerahvastatus, nii et basseinidelegi oli raske ligi pääseda. Peale selle oli aru saada, et teenindajad ei olnud kuigi asjatundlikud, sest nad ei osanud soovitada isegi ühtegi spaahoolitsust ning lisaks oli nende suhtumine ka üleolev.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service