Формулар за регистрација на работилница за безбедно користење на мобилни телефони
Фондацијата Метаморфозис во партнерство со коалицијата Граѓаните за Македонија по повод иницијативата „Слобода наместо страв - меѓународни денови на акција“ организира работилница на тема безбедно користење на мобилни телефони. Работилницата ќе се одржи на 19 октомври во просториите на ГЕМ клубот од 14 до 16 часот. Пријавување до 16 октомври, петок, 14 часот.
Име и презиме *
Your answer
Организација/Институција *
Your answer
Имејл *
Your answer
Телефон
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy