Baznīcu nakts 2023 un Atvērto baznīcu dienas draudzes pieteikuma anketa
Baznīcu nakts un Atvērto baznīcu dienas tēma šogad būs “DZĪVĪBA”. Tēmu ir iedvesmojušas pārdomas par Jēzus Kristus sacīto Svēto Rakstu Jāņa evaņģēlijā: “Es esmu nācis, lai tām būtu dzīvība un būtu pārpārēm.” No jauna apliecināt dzīvības vērtību mūsdienu cilvēka izvēlēs, atgādināt, ka Dievs ir dzīvība, un Dieva Dēls ir ceļš uz mūžīgo dzīvību – tāds ir vienojošais tematiskais aicinājums draudzēm, kuras piedalīsies abos notikumos. 

Dzīvības tēma evaņģēlija gaismā paver iespējas pārdomāt un sarunāties par cilvēka dzīvības cieņu, svētumu un mērķi mūsu laikmeta izaicinājumu un pārbaudījumu kontekstā, starp kuriem ir gan krievijas teroristiskais karš pret Ukrainu, gan cilvēka cieņas apdraudējumi ārējā mierā dzīvojošās Eiropas valstīs.

Šogad Baznīcu nakts un Atvērto baznīcu diena iecerēta SESTDIEN, 27. maijā.
Baznīcu nakts notiks no 18.00 - 24.00, savukārt Atvērto baznīcu dienas norisei lūdzam atvērt dievnamus viesiem jau no pulksten 10.00. Aicinām arī zvanīt baznīcu zvanus atbilstoši senajai stundu lūgšanu tradīcijai - 12.00, 18.00 un 22.00, kas atbilst pusdienas, vakara un nakts lūgšanas laikam.

Informējam, ka ir iecerēts starpkonfesionāls svētbrīdis 27.maijā plkst. 18.00-19.00, kas (pie iespējas!) tiks translēts arī Baznīcu nakts Facebook kontā.

Apkopotā informācija tiks izmantota notikuma Baznīcu nakts mājaslapā www.baznicunakts.lv un informatīviem ziņojumiem sociālajos tīklos.

Anketu lūdzam aizpildīt un iesniegt līdz 15. MAIJAM!

Kad aptaujas lauki aizpildīti, klikšķiniet - "Submit"/ "Iesniegt" un jūsu pieteikums tiks nosūtīts. Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu baznicu.nakts@gmail.com 


Pateicībā
Baznīcu nakts rīkotāju komanda

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Baznīcas nosaukums *
Lūdzu norādīt oficiālo Jūsu dievnama nosaukumu
Baznīcas un draudzes konfesija *
Required
Vēsturiskā zeme, kurā draudzes baznīca atrodas *
Required
Pilsēta vai apdzīvota vieta, kurā atrodas baznīca *
Baznīcas adrese *
 Norādīt šādā kārtībā: iela, numurs, novads, pilsēta vai apdzīvota vieta
Draudzes mācītājs vai priesteris (vārds, uzvārds) *
Tālrunis (kancelejā, mācītāja vai priestera) *
Draudzes kancelejas e-pasta adrese
Draudzes pārstāvis, ar kuru var sazināties jautājumu gadījumā (vārds, uzvārds) *
Draudzes pārstāvja - koordinatora - tālruņa numurs *
Draudzes pārstāvja e-pasta adrese *
Aicinām norādīt personu, kura Jūsu draudzē varētu veikt vietēja mēroga Baznīcu nakts komunikācijas kalpošanu - informācijas izplatīšanu vietējiem medijiem un pašvaldībai, ziņu sagatavošanu draudzes mājas lapā, sociālo tīklu kontos u.c. saziņas kanālos. Lūdzu, norādiet vārdu un uzvārdu.
Lūdzu, norādiet tās personas, kura Jūsu draudzē veiktu komunikācijas kalpošanu, e-pasta adresi. (Aizpildiet arī gadījumā, ja tā sakrīt ar Jūsu draudzes koordinatora e-pastu!)
Atzīmējiet, kuru/-as sociālo tīklu platformu/-as izmanto Jūsu draudze *
Required
Lūdzu, norādiet savas draudzes Facebook kontu, ja tāds ir. (Piemēram, www.facebook.com/baznicunakts.)
Lūdzu norādiet savas draudzes Instagram kontu, ja tāds ir. (Piemēram, www.instagram.com/baznicunakts/.)
Lūdzu norādiet savas draudzes Twitter kontu, ja tāds ir. (Piemēram, www.twitter.com/baznicunakts.)
Lūdzu, atzīmējiet, kāda varētu būt Jūsu draudzes piedalīšanās pasākumos Atvērto baznīcu diena un Baznīcu nakts. (Ļoti lūdzam dievnamu turēt atvērtu jau no 10.00. Baznīcu nakts norises laiks ir līdz 24.00. Aicinām noteikti arī šogad visiem kopīgi vienoties Tēvreizes lūgšanā 21.00.) *
Required
Ja iespējams un vēlaties, varat sniegt jau īsu aprakstu par plānoto pasākumu gaitu Jūsu baznīcā.
Šis ir "Baznīcu nakts" norises 10.gads! Lūdzu pastāstiet par tradīcijām, ko pasākuma laikā īstenojat gadu no gada, piemēram, zupas vārīšana, Tezē lūgšanu vakars u.c.
Aicinām uzrakstīt savas draudzes īpašo stāstu - tradīcija, dziesma, priekšmets, tornis, mākslas darbs, īpašs notikums, personība, ēdiena recepte - atsūtiet foto. 
Fotogrāfijas
Ja Jums tās ir pieejamas, lūdzam atsūtīt uz baznicu.nakts@gmail.com 2 labas, kvalitatīvas baznīcas fotogrāfijas, kas ir fotografētas pavasara un vasaras periodā. Obligāti e-pasta tekstā norādiet baznīcas nosaukumu un fotogrāfiju autoru. Bildes varētu tikt izmantotas gan Baznīcu nakts publicitātes materiāliem mājaslapā, gan satura ievietošanā sociālajos tīklos arī citā laikā.
Clear selection
Pateicamies par Jūsu kalpošanu ikdienā Jūsu draudzē un Baznīcu nakts, un Atvērto baznīcu dienas misijā! Būsim kopā lūgšanās un aicināsim cilvēkus sastapties ar Kristus klātbūtni mūsu dievnamos.  
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy