Přihláška do kurzu - Jak se stát mistry italských těstovin 🍝
Email *
*
Proč se chceš zúčastnit mého kurzu? *
Co doufáš, že Ti kurz přinese? *
Abych Tě mohla informovat o dalších krocích, potřebuji zařadit Tvůj e-mail do mé mailové databáze. Více o mé ochraně osobních údajů najdeš tady - https://michaelasticova.cz/ochrana-osobnich-udaju/ *
A kdo jsem já???
Milovnice Itálie, gastronomie a skvělého jídla, která si plní svůj Italský Sen životem v Toskánsku.

Až v Itálii jsem poznala, co se za kulturou stravování opravdu skrývá a jaká láska a vášeň Italy k tomuto oboru pojí. Miluju, jak Italové využívají sezonních surovin, že je jídlo pro ně opravdovým obřadem a dávají důraz na kvalitu před kvantitou. V Itálii se mi také zbořily mýty o tom, že je italská kuchyně složitá a vařit ji dokážou jen opravdoví mistři oboru.

S mírnou hrůzou jsem pochopila, že rádoby italské pokrmy v zahraničí vlastně nejsou tak úplně to pravé ořechové a ráda bych vám tak předala to, co jsem se o italské kuchyni naučila já, od mých drahých Italů. K jídlu a italské gastronomii mám obrovský respekt a mrzí mě, že se stále najdou takoví, kteří italskou kuchyni prezentují špatně. Není to totiž nutné!

Celý můj život pracuji v gastronomii a za těch 9 let života v Itáli se mi ristoranti staly druhým domovem. Měla jsem tak možnost nahlédnout pod spoustu pokliček italských chef a rozšiřovat si obzory v Mecce jídle – ne nadarmo se říká, že italská kuchyně je tou nejlepší na světě! A tak jsem tady a nemůžu se dočkat se o to s vámi všechno podělit a podat vám pomocnou digitální vařečku k tomu, abyste se i vy mohli stát mistry italské kuchyně.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy