Přihláška do kurzu Jak Se Stát Mistry Italských Těstovin 🍝
Představte si, že si sbalíte vaše virtuální batožiny (vařečky a zástěry nutnosti 😁) a vydáte se společně se mnou na ITALSKOU ONLINE GASTRO TOUR! Tour plnou příběhů, cestování po Itálii, vaření a italského jazyka.

🤩👩‍🍳 Pokud nechcete už doma honit špagety po kuchyni a konečně si ve vaší kuchyni vykouzlit takovou autentickou PASTU, jako se jí v Italia - čtěte prosím dál!

V mém online kurzu:

🍝 se dozvíte o historii Italské pasty a technikách výroby

🍝 naučíte se rozeznávat druhy i typy těstovin a zejména to, jak si v obchodě vybrat ty správné a které raději v regále nechat. Proč třeba taková Barilla není zrovna Numero 1 a které značky stojí více za vaši pozornost?

🍝🍝 společně se mnou poznáte i kouzelnou techniku vaření MANTECATURA, která je pro krémovost Italské Pasty tak důležitá! Ukážu vám, že i bez smetany a másla se dají dělat krémová a mlaskající kouzla!

👩‍🍳👩‍🍳 prolomíme také různé italské (české?) mýty a trable, které možná při tvoření těstovinových pokrmů doma máte. Ukážu vám - mimojiné - jak na dokonalou CARBONARU, při které budete mlaskat blahem a těšit se z toho, že nemáte špagety s míchanými vajíčky 😁!

👩‍🍳🍝 sí, budeme společně každý týden vařit! Čekají na vás jak videorecepty, tak i přehledné kartičky s recepty a nákupními seznami do vašeho IT receptáře. Naučíme se spolu několik tradičních italských omáček a házet pánví jako italští Chefs.

💚🤍❤ jelikož jdu ráda do hloubky, u každého receptu najdete i historické, cestovatelské okénko. Díky jednotlivým pokrmům se dozvíte nejen o historii daného pokrmu, ale i Italech. Jak, co, proč a kdy 🧐. Italské příběhy, tradice i tipy na hraní si s danými ingrediencemi.

🍷📑 aby naše italské chutné cestování bylo kompletní, dostanete i typy na párování s víny, nebude chybět Italský Jazyk a zajímaví hosté 🤩.

🥂📞 součástí kurzu jsou i živá vysílání a odpovědi na každičkou vaši otázku

Tak co vy na to???
Vydáte se sp
olu se mnou na ONLINE GASTRO TOUR plnou italských těstovin, mlaskání a nových zážitků i zajímavostí o Itálii???

💚🤍❤💚🤍❤💚🤍❤💚🤍❤💚🤍❤💚🤍❤💚🤍❤

PŘIHLÁŠKY DO KURZU JSOU MOMENTÁLNĚ UZAVŘENY 🍝🧐 NA PODZIM ALE BUDU SPOUŠTĚT DALŠÍ KOLO 😍🍽. Doporučuju vám se tak přihlásit na čekací listinu vyplněním tohoto formuláře, ať vám neuniknou žhavá a chutná infa 😁❤.

Těším se na vás v kuchyni vaše Míša Z Toskánska

🌞🌞🌞


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení *
Proč se chceš zúčastnit mého kurzu? *
Co doufáš, že Ti kurz přinese? *
Abych Tě mohla informovat o dalších krocích, potřebuji zařadit Tvůj e-mail do mé mailové databáze. Více o mé ochraně osobních údajů najdeš tady - https://michaelasticova.cz/ochrana-osobnich-udaju/ *
A kdo jsem já???
Milovnice Itálie, gastronomie a skvělého jídla, která si plní svůj Italský Sen životem v Toskánsku.

Až v Itálii jsem poznala, co se za kulturou stravování opravdu skrývá a jaká láska a vášeň Italy k tomuto oboru pojí. Miluju, jak Italové využívají sezonních surovin, že je jídlo pro ně opravdovým obřadem a dávají důraz na kvalitu před kvantitou. V Itálii se mi také zbořily mýty o tom, že je italská kuchyně složitá a vařit ji dokážou jen opravdoví mistři oboru.

S mírnou hrůzou jsem pochopila, že rádoby italské pokrmy v zahraničí vlastně nejsou tak úplně to pravé ořechové a ráda bych vám tak předala to, co jsem se o italské kuchyni naučila já, od mých drahých Italů. K jídlu a italské gastronomii mám obrovský respekt a mrzí mě, že se stále najdou takoví, kteří italskou kuchyni prezentují špatně. Není to totiž nutné!

Celý můj život pracuji v gastronomii a za těch 9 let života v Itáli se mi ristoranti staly druhým domovem. Měla jsem tak možnost nahlédnout pod spoustu pokliček italských chef a rozšiřovat si obzory v Mecce jídle – ne nadarmo se říká, že italská kuchyně je tou nejlepší na světě! A tak jsem tady a nemůžu se dočkat se o to s vámi všechno podělit a podat vám pomocnou digitální vařečku k tomu, abyste se i vy mohli stát mistry italské kuchyně.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy