EÇPETA-Erken Çocuklukta Pandemi Etkileri Araştırması
Sevgili Ebeveynlerimiz,
Türkiye Özel Okullar Derneği olarak, toplumumuzun tamamını etkisi altında bırakan Covid 19 salgını sırasında ortaya çıkan olağanüstü koşulları yönetmekte çaba gösteren ve okullarımızla iş birliği içinde kalmayı başaran sizlere gösterdiğiniz hassas ve şefkatli ebeveynliğiniz için teşekkür etmek isteriz.
Covid 19 sürecinin bizim öğretmenliğimizi, sizin ebeveynliğinizi, çocuklarımızın öğrenciliğini etkilediği bir gerçek. Hepimiz öğrendik. Beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz bizzat deneyimledik. Bu süreçte aile içinde inşa edilmiş güçlü bağların bu küresel krizi atlatabilmedeki gücünü gözlemledik.
Şimdi de aşağıdaki birkaç soruya vereceğiniz samimi yanıtlarınızla çocuk dostu okullar olmak için planlarımızı gözden geçirmemize yardım etmenizi bekliyoruz.
Tamamen gönüllülük temeline dayanan bu çalışmada sizden kimlik belirleyici hiçbir bilgi istenmemektedir. Cevaplarınız gizli tutularak sadece araştırmacılar tarafından değerlendirilecektir. Elde edilen bilgiler bilimsel yayınlarda kullanılacaktır. Lütfen anket sorularını dikkatli okuyunuz ve yanıtsız soru bırakmayınız. Araştırmanın güvenilir olabilmesi açısından soruları dikkatli ve içtenlikle cevaplamanız büyük önem taşımaktadır.
Çalışmamıza katıldığınız için teşekkür ederiz.
Türkiye Özel Okullar Derneği
Okul Öncesi Eğitim Komisyonu
info@tozok.org.tr
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Bu çalışmaya tamamen gönüllü olarak katılıyorum ve istediğim zaman yarıda kesip çıkabileceğimi biliyorum.
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy