Přihláška pro pokročilé - Hradec Králové
Kurz improvizace se zaměřením na divadelní improvizaci. Zopakujeme si 4K dovednosti a principy improvizace, které tvoří základ každého improvizátora. Provedeme tě světem herecké průpravy, tvorby postav, příběhu a pointování. Celý kurz završíme veřejným představením. Budeme tvrdě trénovat a užijeme si to. Můžeš se těšit na spoustu zábavy a novou skupinu, protože kurz otevíráme všem absolventům.

Kurz bude probíhat v kavárně Artičok, Třída Karla IV. 493, Hradec Králové.

Cena kurzu je:
4 900 Kč pro přihlášky odeslané do 20. ledna 2020
5 500 Kč pro přihlášky odeslané po 20. lednu 2020

Můžeš platit i na splátky. Veškeré informace Ti pošleme na mail. Těšíme se na Tebe.
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Napiš jednu nejdůležitější věc, kterou se chceš naučit. *
Your answer
Chceš vystavit fakturu? Uveď nám své kontaktní údaje.
Pokud ano, vyčkej na platební pokyny od naší účetní.
Your answer
Zaplatí ti kurz zaměstnavatel přes Gallery Beta?
Pokud ano, vyčkej na platební pokyny od naší účetní.
Chceš platit na splátky?
Vepiš sem, KDY a KOLIK peněz nám pošleš. Navrhni si to podle svých potřeb. První splátka činí min. 2 000 Kč.
Your answer
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme Tvůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat Tvé osobní údaje. Proto Tě žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Paleťáci, z.s., pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři a to po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři budou shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb. a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.
Souhlasíš se zpracováním osobních údajů? *
Dokumentace *
Souhlasím s tím, že Paleťáci z.s. můžou dokumentovat kurz improvizace a fotky využít pro report a marketing svých aktivit na webu, facebooku a ostatních sociálních sítích. Pokud se mi nebude jakákoliv moje fotka líbit, vím, že ji stačí nahlásit na impro@paletaci.cz a bude neprodleně stažena.
Prostor pro dotazy :)
Your answer
Už jen kliknout na tlačítko "odeslat" a je hotovo!
Těšíme se na viděnou, Tvoji Paleťáci
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy